kron tx 150 - 250 mi mosso legarda 1621 mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mrtg tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. mrtg

mrtg Üye

Adı:
    MERT
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da yazdıgım gibi sıfır model kron tx150 -kron tx250 ya da mosso legarda 1621 modellerin hepsi v fren fiyat olarak tx250 > tx150 >mosso legarda diye gidiyo fakat legardanın komponentleri tx250 ile eşdeğer hangisini seçmeliyim ? Kullanım açıısından genelde düz asfalt yolda fakat turlara cıkarken (50/70km) eğimli asfaltı bozuk toprak yollar da kullanacagım yardımcı olursanız cok sevinirim iyi günler herkese :)

İlginizi Çekebilir

7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...