Kron TOURER 21 mi yoksa Salcano Insomnia 242 mi?

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
Sa.Üstadlar.

salcanoyu 800 tl ye hepsiburadadan alabiliyorum kartıma taksitle. kron bisikleti de ankarada performans bisiklet var sahibi tanıdığım.internet sitesinde 760 tl yazıyor ancak 740 tl ye veririm aksesuarları da hediyem olur dedi.( sele çamurluk vs.)Normalde karta taksit imkanı yok ama onu da sanalpazar üzerinden satış yaparak hallederiz dedi.( yanlız arkadaşım kronda amortisör yok istersen takarım o da 2,5 kg ağırlk farkettirir dedi.Ben internetten baktığım zaman sanki bu bisiklerin ön maşasında amörtisor var gibi?)

sizce hangisini almalıyım ya da bu fiyatlara yakın başka alternatifiniz var mı? Yaşım 28 bisikleri şehir içinde işe gidip gelmeye kullanacam.

Scudo

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Ben Kron Tourer 21 Vites kullanıyorum ve gayet memnunum. Tanıdığınızın dediği gibi düz maşalı bir bisiklet. Bagaj ve Çamurluk aksesuarını zaten Kron firması kendi veriyor, günahını almayayım ama işi bağlamak için söylenmiş bir laf gibi geldi bana :) Eğer bu bisikleti alırsanız maşayı değiştirmekte acele etmemenizi tavsiye ederim, sabit maşalı bisiklet düz yolda akıyor resmen. :)

• Beğen
Tepkiler: gok

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
740 tl fiyat uygun mu sizce siz kaç almıştınız ve ne zaman almıştınız?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
740 demişti, 7202ye bıraktı bana aldığım yer. İnternette 640'a bile vardı ama artık stokta kalmadığı için bu fiyata bulmak zor. Çamurluk, bagaj ve zincir koruyucu ile verirse bu fiyat iyi.

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
evet aksesuarları veririm demişti.aşağıda attığım linkten alınır mı peki güvenilir site midir?bir de aynı ürün müdür? aksesuarlar 100 tl fark ettirir mi?

(link)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Ben buradan alışveriş yapmadım hiç. Adamları arayıp telefonla sormak en güzeli. :)
Bu gösterdiğiniz modelde amortisörlü maşa da var.

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
netten biraz araştırdım da uzak durulması gereken bir site diyorlar.Yarın nasipse arkadaşın dükkanına gidecem pederle artık ortak kısmetse bir bisiklet alacağım.Neticeyi yazarım inşaallah buraya. İlgine çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin