Kron Toruer City Sport marka Bisikletim çalındı.

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maalesef Yenişehir (Gıda Çarşısı - İZMİR)de Kron Tourer City Sport marka koyu gri bisikletim çalındı. Bir anlık oyalama ile dikkatimi dağıtan 18-20 yaşlarında esmer bir genç bisiklete bindiği ile kaçtığı bir oldu. Maalesef yetişemedim. Bir anda araç bulamadım takip etmek için. Bisiklette orjinalinden farklılıklar var. Bontrager lastikler var. Arka attırıcı Alivio olarak değişmişti. Beyaz wegglo alümünyum pedal takılmıştı. Bisikletin sağ tarafında düşme ile oluşan City yazısında kaba bir çizilme var. İzmirde sanıyorum 3 adet olması lazım ama bu farklılıklar diğerlerinde yoktur. Görenlerin insanlık namına 05454545222 numaralı telefona ulaşmalarını rica ediyorum. Yine buradan bisikletini çaldıran bir arkadaşın bisikletini ben bulmuştum. İnşallah sizlerden birine de benim bisiklet denk gelir.
Bisikletim aşağıdaki linktekinin aynısıdır.
(link)
şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Scudo

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
öncelikle çok geçmiş olsun.izmir in en tehlikeli bölgelerinden.oralarda dolaşan sivil motorlu ekipler çok oluyor.işyerlerinin çoğunda kamera var kayıtları inceleme imkanın varsa faydalı olur diye düşünüyorum.ayrıca yüzünü gördüysen muhakkak polisten yardım iste eminim ki onların da tanıdığı bir isim çıkar.bulacaklarına inanıyorum.saygılar.

Sercan Can

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun, umarım en yakın zamanda bulunur.

Çok sinirim bozuldu.

Ayrıca bu hırsız yakalanınca ne oluyor gerçekten merak ediyorum.

Yıldırıcı bir ceza daha doğrusu sağlam bir hapis cezası alacak mı?

İzmir Emniyet'ine faks ile ve posta yoluyla dilekçe ile başvurun. Unutup gitmeyin bu olayı, üstüne düşün.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepecikli bir şopar çaldı ama hiç biri ele vermiyor onu. Bilmiyoruz diyorlar. Mahalle girişine kadar takip ettik. Ama çok tehlikeli bölge olduğu için giremedik. Çalan kişiler zaten belli. Poliste yapacakları birşey olmadığını, artık çoktan parçalanmış olacağını söylüyorlar. Düşünsenize, o civarda yolda görsek dahi alamayacağımızı, hatta yaya olarak gezmenin bile çok tehlikeli olduğunu söyleyip, mahalle içlerine girmememiz konusunda mahalle büyüklerinden uyarı aldık. İşte İzmir bu. Biz kabuğunda geziyoruz ama içini kurt yemiş, kurt dolu. Yinede bir umut parçalamayıp satarlarsa her hangi bir yerde rastlamak gibi bir umudum var. Nitekim Bende yine bu forumda bisikletini çaldıran arkadaşın uyarısını okumuştum ve aylar sonra bisikleti görünce hemen forumdan telefonuna ulaşıp aramış ve bisikletini teslim almasını sağlamıştım. Bir umut var sadece. Şimdiden yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum. 1 gün bile çok geldi :(

EmirElele

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar ben İzmir Karşıyaka'daki Mustafa Reşit Paşa İlköğretimde okuyorum.Bahçeden görünen bir kron tourer var.Ancak arka arttırıcısını göremiyorum.Sıgma km sayacı var ama üstünde görmedim kabloları var.Umarım yardımcı olmuştur.Bir şey olursa özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@EmirElele

İlgine teşekkür ederim. Aslında arka attırıcı yerine lastiklere bakman yeterli olur diye düşünüyorum. Eğer bontrager ise 05454545222 ye çağrı atarmısın.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üzerinden 1 yıl geçti. Bu konuyu okuyan arkadaşlardan hiç mi Kron Tourer gören olmadı? Ben diğer ilanlara bakıp heer gördüğüm bisikleti o mu diye kontrol ediyorum. Bu sayede 1 bisiklet buldum. Sahibine teslim edilmesini sağladım. Ama tabii herkes benim kadar dikkatli olmaya bilir. İllaki onunda bir bisikletinin çalınması mı gerekiyor.

Artık ümidimi kestim. Yetkililerden konuyu kapatmalarını rica ediyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@afidanci66

Geçmiş olsun fakat bunda sitem edecek bir şey göremiyorum. Belki çalınan bisikletinizi gören olmuştur fakat insanlar nereden bilsinler çalıntı olduğunu? Sonuçta durumunuzdan haberdar olmayan birçok insan var.

Özgür Türker

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Bianchi
@afidanci66

Polisin görevi; mağdur insanı, uğraşmamak ve başından savmak için mazeret("Poliste yapacakları birşey olmadığını, artık çoktan parçalanmış olacağını söylüyorlar.") uydurmak değil, mevzuatı uygulamak olmalı !! Kesinlikle polisin görevini yapmasını talep etmelisiniz.
Polis istese o hırsızın 7 ceddinin ciğerinin fotoğrafını çıkarır. Geçmiş olsun.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Polis mi,şu üzerimize gaz atanlar mı?ne işe yararlar ki?

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@Ender şeker

Sizin de bir hırsızlık mağduru olarak sitemde bulunmanız normal ama köklü bir kurumu genel anlamda işe yaramaz sınıfına sokmak vicdansızlıktır. Bu şekilde kendisiyle ilgilenmeyen bir kişi yüzünden ne kamu kurumlarına, ne askere, ne de devlete edilmedik laf kalmıyor. Şimdi onları da korumayalım o zaman ve hep birlikte sövelim bir sonuç alacakmışız gibi. Bu mu istediğimiz...

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Halil EROĞLU
Ben 29 yaşındayım hayatımda ilk kez karakolluk bir olay yaşadım onda da resmen ilgisiz ve isteksiz davrandılar.bana lazım değiller.taksimde suçsuz vatandaşın gaz atarken nasıl isteklilerdi görmeliydiniz.herzaman o arzu ile görmek isteriz türk polisini.benden uzak olsunlar gölge etmesinler yeter

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Oncelikle gecmis olsun. Bundan 10 seneden fazla oldu 17 18 yaslarindayken kadikoy meydanda adamin biri bicak cekip bisikletimi gasp etti. Aldi gitti kalakaldim orda. Sonra kadikoy sahildeki karakola gitmeye karar verdim. Sora sora buldum gittim bir baktim bisiklegim katakolun bahcesinde. Kapidaki polise bu bisiklet benim az once caldilaf dedim git iceri soyle dedi. Gittim soyledim bi polis cikti benle verdi bisikleti birde firca kaydi uskudardan kadikoye ne halt etmeye geliyosun tek basina al git bisikleti cabuk dedi. Aldim bahceden ciktim sagina soluna bakiyorum bisikletin tam o sirada karakol kapisindan bisikleti calan kisi cikti gidiyor. Tabi onu gorunce hemen ksctim. Adami direk biraktilar. Yani polsler aslinda o tip insanlari biliyor bulmak istese kesin bulur. Ama bulmak istemesse yanindan gecse gormezler. Maalesef durum bu

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Bu gün bit pazarı var gıda çarşısının orda bir gidip baksaydınız keşke büyük ihtimalle orada bulursunuz...

Geçmiş olsun...