Kron RC 4000 önerir misiniz ?

Konular
1
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
şu bisikleti alma imkanım var. 0 olarak tabi.Karbon maşa. İlk yol bisikletim olacak, tur bisikletinden geçiyorum.
siz ne düşünüyorsunuz ?

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Konular
128
Bisiklet
Giant
Kadro boyu vs. olarak uygun mu size?

Başlık sahibi
Başlık sahibi
Ali Rıza Karatas
Konular
1
Evet uygun, bunun kadro biraz daha farklı sanırım. normalde 54 bana uygunken bunda 56'nın ölçüleri sıkıntı yaratmayacak şekilde.Bir bisikletçi ağabey bana bi kıyak yapacak ve piyasadan ucuza gelecek bisiklet.

Tepkiler: muhammedbensi
Konular
0
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar 2015 kron rc 4000 var temiz tiagra set karbon maşa ars 10 jant seti var üzerinde 2000 tl ye veriyor arakadaş alınırmı sizce acil cevap verirsen sevinirim.

Tepkiler: nbacıshaquılle

nbacıshaquılle

Forum Demirbaşı
Konular
8
Adı
Emre
Bisiklet
Sedona
@Faruk Yamak Sıfır rakibi yok o paraya.
İkinci elde Tiagralı Carraro Salcano bulursun anca ki bence Krondan üstün değiller.

Tepkiler: Faruk Yamak

Ahmet Bilge Kaan AKIN

Yağmur Getiren
Konular
24
Adı
Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar 2015 kron rc 4000 var temiz tiagra set karbon maşa ars 10 jant seti var üzerinde 2000 tl ye veriyor arakadaş alınırmı sizce acil cevap verirsen sevinirim.
ars 10 jant nedir hocam, bilmiyorum da rs10 mudur ki o?
Rs10 varsa üzerinde ve seti de temizse alınabilir. Jantı iyi değilse ve başka jantsa da 1700-1800 e indirsin o aleti, 2k çok olur ona.

Konular
0
Bisiklet
Kron
@Ahmet Bilge Kaan AKIN ar 10 hocam yanlış yazmışım. Elimde zaten şuan kron rc 2000 var daha 2 aylık sayılır. Şeytanda gıdıklıyor ama siz üstatlara sormadan da acele etmek istemedim.

Ahmet Bilge Kaan AKIN

Yağmur Getiren
Konular
24
Adı
Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN ar 10 hocam yanlış yazmışım. Elimde zaten şuan kron rc 2000 var daha 2 aylık sayılır. Şeytanda gıdıklıyor ama siz üstatlara sormadan da acele etmek istemedim.
ar10 jantın ne olduğunu bulamadım malesef yorum yapamayacağım. Kendi üzerindeki jantı sanırım değiştirilmemiş. Yani senin için tek farkı üzerindeki set olur, Claris 2x8 vitesti yanlış hatırlamıyorsam, bu 2x10 vites. Yani ne kadar fark görürsün, fark görür müsün bilmiyorum, 2 vites fazladan olacak ki bu demek değildir ki daha hızlı gidersin. Ara vitesler fazla olur, bazı yerlerde ara vitese alıp daha rahat sürebilirsin o kadar. Eski set zaten üzerindeki de, sen yeni aldıysan mis gibi tertemiz setli aletin var. Bir iki sene kullan, satarsın daha iyisini alırsın, biraz daha farkı olan bir alet. Bunun farkını anlayacağını zannetmiyorum pek :)

Denizcagan

Üye
Konular
0
Adı
Deniz Çağan
Bisiklet
Carraro
Hocam bana kalırsa 1 sene daha bekleyin paranız biriksin bunun yanında elinizdeki bisikletle antremanlar yapın daha hafif bisiklete geçince de uçacaksınız emin olun bence beklemekte fayda var.

Konular
0
Adı
Burak Y.
Bisiklet
Kron
1 ay önce kron rc 4000 bisikletimi aldım. 4200 TL fiyatı vardı peşin 3400 TL'ye aldım. Piyasayı baya araştırdım bu fiyata böyle bisiklet bulamadım. Bisiklete az çok bakmışsınızdır, full tiagra set kullanılmış, maşası karbon. gidon, gidon boğazı ve sele borusu zozo markasına ait.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ben mtb kullanıcısıydım o yüzden bu bisiklet bana çok hafif geliyor ve akıcı hissettiriyor. Selesi de gayet iyi. 2-2.5 saat sürünce sıkıntı olmuyor ama süre uzayınca ağrılar başlıyor o sorunu da tayt ile çözebilirsiniz. :)

Bisiklet ile ilgili sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz yardımcı olmaya çalışacağım.

Dosyalar

salih67

Daimi Üye
Konular
9
Adı
salih
Bisiklet
Orbea
@pedallıyoruuz Ruble 11-25 mi?
Alış fiyatınız uygun gibi geldi.
Kazasız, iyi sürüşler..

Konular
0
Adı
Burak Y.
Bisiklet
Kron
@salih67 evet 11.25
Ben başlangıç seviyesi düşünüyordum dolar birden fırlayınca ucuz bisikletler bile pahalandı açıkçası sora set bisiklette 3000 TL civarlarındayken biraz daha ekleyip yeni tiagra setli olan bu bisikleti almak mantıklı geldi.
Sizede kazasız iyi sürüşler..

Yukarı Alt