Kron mx 1000 bilgi istiyorum

Konu, 'BMX' kısmında dorkan332 tarafından paylaşıldı.

1. dorkan332

dorkan332 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar burda bi çocuk kron mx 1000 satıyorda fiyatıda çok uygun geldi sizce nasıl bi bmxtir bilgi alabilirmiyim kilosu flana filan ?

2. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kron mx1000 yerine ikinci el daha düzgün bir bmx almanızı öneririm kesinlikle tavsiye etmem

3. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bence olmaz demeden önce mantıklı bir açıklama iyi giderdi.

4. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    bisikletin üzerinde S crank var en ufak birşeyde yamuluyor yaklaşık 17 kilo bisiklet hiçbir parçası kaliteli değil sürekli problem çıkartacak. Bu bisiklet sadece 8 9 yaşındaki çocukların geçici hevesini gidermek için üretilmiş bir bisiklet .

MertAG bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...