Kron Marka Bisiklet Almayı Düşünüyorum.Kron Kullanıcıları Yorumlarınızı Bekliyorum

Konu, 'Kron' kısmında Mert Altıkardeş tarafından paylaşıldı.

1. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Kron CrazyHop Almayı Düşünüyorum Kron Kadroları Nasıl Sağlammı Vede Bisikletlerin Kalitesi Nedir Kron Kullanıcıları Memnun musunuz Kron larınızdan
    Yorumlarınızı Bekliyorum...

2. lizardking

lizardking Aktif Üye

Seviye:
    Bildiğim kadarıyla kadroya ömür boyu garanti veriyorlar.

Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet Doğru Ama Mesela Rampadan Zıpladım Allah Korusun Kadro Kırıldı O Zaman Garanti Geçerli Sayılıyormu ? :S

4. lizardking

lizardking Aktif Üye

Seviye:
    Kasten kırmadınsa evet garantili.Daha önce bir forumda okumuştum. Kadro ömür boyu garantili olduğu için kasten kıranlar var.Fiyat ne kadar düşünüyorsun sitede tam senlik bir bisiklet gördüm.

İlginizi Çekebilir

1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
upload_2016-4-22_9-53-23.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...