İptal Edildi kron crazy hop street kadro

Konu, 'İkinci El Freeride/Street/DH Bisikleti - Yedek Prç' kısmında mustafa susam tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafa susam

mustafa susam Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Motobecane
    Seviye:
    ufak tefek çizikleri dışında vuruk kırık bi yeri yok üzerindeki aerozine marka aynakolu sökmeyi beceremedim bu şekilde satıyorum çıkartmaya çalışırken onun göbeğide sanırım hasar gördü çıkartırım ben diyen varsa aynakolsuz 350 tl bende çıkarmaya uğraşıyorum hala. :confused: [​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] 0553 202 75 11

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-26_19-21-0.png
Arkadaşlar selam, Benim gibi 50'sine dayanmış olanların dikkat etmesi gereken bir konu var: Kemik erimesi ve kas kütle kaybı. Bu sorun özellikle 40'lı yaşlarda başlayıp, ilerleyen yaşlarda...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...
upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.