Kron Crazy Hop İçin Ayna Kol ve Crank Önerisi

Konu, 'Trial' kısmında bulutuzer tarafından paylaşıldı.

1. bulutuzer

bulutuzer Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Merhaba arkadaşlar.Kadrom için crank ve ayna kol aramaktayım.Truvativ'in bir ayna kolunu gördüm forumda ve uyumluluk sıkıntısı yapar mı bilemedim o yüzden hem sorayım hemde öneri alayım dedim.Truvativ'in ayna kol görseli aşağıdadır.Ayrıca 100-150 TL arası ayna kol ve crank önerileriniz var ise modelleri isimleri yada linkleri ile paylaşımını yaparsanız çok sevinirim.Görselde belirttiğim ayna kolu açıkçası bulamadım.Ama sizlerin yardımıyla bulabilirim.Kolay gelsin.

İlginizi Çekebilir

marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
1430320894945-vt4jk72hwooj-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...