İptal Edildi Kron crayz hop kadro alırnır !

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Furkan Ünalan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Furkan Ünalan

Furkan Ünalan Yeni Üye

Seviye:
    2. el kron crayz hop kadro alınır sorunu olmamak şartıyla , varsa sıfırda alabilirim . satan varsa reqante@hotmail.com eklesin konuşalım .

2. uğur demiroğlu

uğur demiroğlu Yeni Üye

http://www. sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-kron-crazy-hop-mtb-bisiklet-kadrosu-250-lira-64048422/pasif-ilan/#classifiedTitle sanırım işini görür

3. deepsky

deepsky Üye

Seviye:
    Bende vardı ama sattım iyidir ama crazy hop :)

4. Batuhan Erdeniz

Batuhan Erdeniz Yeni Üye

Seviye:
    Hocam 1 yıl önce açtığınız konuya mesaj atıyorum ama şu an satıyorum crazy hop kadrosu ilgileniyorsanız tabi hala

İlginizi Çekebilir

rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.