kron arka mil

Konu, 'Kron' kısmında murat yayla tarafından paylaşıldı.

1. murat yayla

murat yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar 2010 model kron xc500 aldım bisikletten memnunum tek sorun arka milinde var.arka mil 2. kez kırıldı garantiye almıyolar.önerdiğiniz bişey varmı?

2. Mustafa Aka

Mustafa Aka Yeni Üye

Seviye:
    kırılma noktasının resmi var mı veya tarif edebilirseniz yardımcı olabilirim:in:

3. halil ibrahim derebaşı

halil ibrahim derebaşı Yeni Üye

Seviye:
    aynen bende de 2010 xc 500 var arka mili kırıldı. zor koşullarda kullanmadığım halde.

murat yayla bunu beğendi.
    murat yayla

murat yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    arka milin kırılma sebebini ağır vitesde ani hızlanmadan olduğunu tespit ettik.mili değiştirdim bir daha yamuldu.daha sonra arka göbeğin rulmanlarınını söktüm başka bisikletten somunlu mil taktım(çelik)gayet güzel oldu ve yamulmuyor.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
upload_2016-8-24_10-53-8.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
slip-on-the-socks.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...