Kron aldığıma pişmanım başıma bela oldu

Eragon1234

Üye
Tepki
3
İsim
Şafak E.
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar yaklaşık 1 buçuk ay oldu kron x4 karbon bisiklet aldım aldığım günden beri hayrını görmedim ilk geldi bisiklet katalogta arka aktarıcı xt yazıyordu üzerinde slx geldi sonra anladılar hatayı bir hafta sonra xt yi gönderdiler birkaç gün sürdüm gidon boşluğu sorunu çıktı fabrikaya göndermek zorunda kaldım tamir edip geri gönderdiler bu arada üzerinde kenda lastik geldi bisiklet düz yolda zıplayarak gidiyor o kadar köpük sürdüm ne yaptım ettiysem çare bulamadım lastiktir değiştiririm olur biter dedim bu sefer ön diskten ses gelmeye başladı burada sözde bir servisleri var alyan bile kullanamıyor çok deneme yanılma yaptı bisikletime çare bulamadı fabrikaya şikayet ettim bisikleti bize gönderin dediler dün gönderdim bıktım ilk geldiği günden beri süremiyorum lanet ettim fabrikada sıfırını göndermek yerine tamir edip gönderecekmiş 2 ayda 2 kere bisiklet fabrikaya gider mi bide bisiklet 5000 liralık profesyonel bisiklet bu kadar sorun olur mu madem sorun çıkarıyor yenisini göndereceksin ama adamların umrunda değil kron bisikletler fabrikada kara düzen olarak işçilerin eliyle düzülüyormuş sonradan öğrendim sonuç olarak sizden ricam eğer pahalı grup alacaksanız tamamen yabancı üretimlerden alın scott merida ghost vb gibi bu kronda salcanoda aynı malına pek sahip çıkmıyorlar ben dersimi aldım

Scudo