Kron 500 Turuncum çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Viki Yohay tarafından paylaşıldı.

1. Viki Yohay

Viki Yohay Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Arkadaşlar merhaba. Apartımanım içinde üç yıldır durup da bir kere bile birşey olmayan bisikletim çalındı :( tamam bu sene doğru düzgün binmemiştim ama içimde bir burukluk var. Erenköy taraflarında oturuyorum sahilde bir yerde görürseniz ses eder misiniz?. Arka bagaj yeri, suluğu ve minareye benzeyen ziliyle şahsına münhasırdı turuncu Ferrarim...Diğer tüm bisikletçilere de yazdım ama..ne çare

3 sene olmuş alalı :(
    Kazaskerliler
    kron 500- w.jpg kron 500.jpg

İlginizi Çekebilir

squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...