Kredi Yurtlar Kurumu hakkında

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mehmetlevent tarafından paylaşıldı.

1. mehmetlevent

mehmetlevent Forum Bağımlısı

Adı:
    mehmet levent
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhababam herkese,
    Vergi barışı , ödenmeyen borçlar reklamını görünce ilgili internet sitesinden bir baktım aldığım öğrenim kredisine ait ödenmemiş borç gözüküyor üstelik asıl borç 142 lira faizi ile bana 565 lira borç kesmişler. E ben bunu yatırdım. Elimde kapı gibi dekontlar var. Gittik öğrendik adımız mehmet metin levent. Postaçekine mehmet m. Levent yazılmış. Haliyle 2 isim bieleşmediğinden biz borçluyuz.
    Trafik cezası daha ben eve gelmeden geliyor beni buluyor ama bu sistem belli ki faizi seviyor.

Bi kontrol edin sizde ve devlete ait ödeme dekontlarınızı sakın atmayın. Çünkü ben borcu 2000de ödemiştim cezası 2015 te geldi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...
upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...