KRAL Exelans

Scudo
Tepki
5
güzel bi makina! sanki ben bunu bi yerden hatıtlıyorum:) :) :D

toros mh de en iyi makinalardan bi seni tanırım bi de kendimi biliriM!

_01_adanadan:Skull-175

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bar end'leri (Boynuzları) biraz daha yukarı kaldırırsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum, ama yine de sen bilirsin. Görüntü diyorsan, öyledir... ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Makine güzel görünüyo. Ama bence görüntüden daha önemli sağlık diyorum. Barendleri bence yukarı kaldır ve o cantlardaki kapaklarıda sök. Nedenine gelince hızlı gittiğin zaman rüzgar seni savuracaktır. Ve bisiklet hakimiyeti zor olacaktır.
Aman dikkat. Kimsenin burnu kanamasın.
Sevgiler...

exelans01

Üye
Tepki
5
yorumlarınız için teşekkürler boynuzları kaldırırım

arkadaşlar ayrıca nıghtmare arkadaşımla bisikletlerin yanına sitenin ismini yazdık tüm adana'ya yayacaz inş siteyi...

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
qüzel makina ama o kapakların sürtünmeyi artırarak bisikleti yavaşlatacığını unutmayınız.(tabi söz konusu Kapak ise sürtünme teferruattır)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
walla o jant kapaklarıyla bizim falezlerden paraşüt gibi havalanırsın aman ha rüzgarın etkisiyle savrulursun ! et ;)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Dostlarım, konunun açılış tarihine bir baksanız diyorum ;) .Bizim kral taht dan inmiştir çoktan

Atakan Türkmen

Aktif Üye
Tepki
41
kardeş burdada var bir kaç tene böle bisikletlerden benden sana tavsie bmx gidonu tak ona ;)

not: bunu sadece görüntü olsun diye yap diorum bide şu motorsikletler için satılan 15 20 cm arası neonlar var onlar 9 voltuk pille çalışabiliyor ;) anladın sen onu

ama benden bunun tam tersi olarak birkaç tavsiyem daha var

bu bisiklete mesela full acera nasıl yakışır bi 100 mm lik 150 200 milyonluk xc maşa nası yakışılır eğer bu acera sistemine girersen platform pedallar ve bmx gidonu ve bogazı da tak burada birkaç kişi yapmış güzel dduruyor ...

bide yeni gördüm buna 16 jant jant taksana nası güzel durur yada bulamıyorsan 5 10 milyona çift kat yüksüklü made in china jantlar var onlardan tak ;)

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
bu arada kendi yorumumuda yapayım... bence çok faça olmuş :) bi aralar bende de vardı böyle bi bisiklet... şu an nişanlımın kardeşi kullanıyor.. dur bakayım resmi var mı bende......

(link)

işte bu :):):) bunu kendi el emeğimle yaptım... kadro bianchi idi :) o zamanlar 16 yaşında filandım... beğenirsin umarım...

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA