Kötü Başlangıç...!!

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Selam 22.09.2014 tarihinde sipariş verdiğim Salcano City Sport 40 28 Jant Bisiklet bugün elime ulaştı montaj için servise gittiğimde beni bir kötü süpriz bekliyordu malesef ön maşa kırık gelmiş firmayla görüştüm yeni maşa gönderecekler çok can sıkıcı bir başlangıc oldu.Malesef hiçbir bayide bulamadığımdan internet üzerinden sipariş geçmek zorunda kaldım ve malesef korktuğum başıma geldi:eek:ut:
(link)
(link)

Scudo

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Emin Yeşildal

28 jant olmasaydı sıze kullanmadıgım bı maşamı ucretsız gönderebılırdım.;):(
ama sıkmayın canınızı her ıste vardır bı hayır.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Çok teşekkürler Muhiddin kardeşim; böyle düşünmen bile benim için yeterli iyi niyetin ve ince düşüncen için teşekkür ederim. Bu arada kargoyu değişim için tekrar yolladım ( bisiklet yenisiyle değişecek ) Hayırlısı bakalım bekleyecez artık :)

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@Emin Yeşildal

Foruma yeni üye olmuş bir Antakya'lı buldum vay be :D Bende Salcano almayı planlıyorum da, direk bayiden alacağım için bir sorun çıkmaz sanırım

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Evet yeni üyeyim nazmi kardeş antakyada tüm bayilere baktım benim aradığım model yoktu ama 2 gün önce montaj için servise gittim -SAĞIROĞLU BİSİKLET-serviste aradığım model ve tüm bayilerdekinden daha çok çeşit vardı, sadece biraz fiyatları şişirmiş iyi bir pazarlıkla fiyatı indirtebilirsin 815 aldığım bisiklet orda 925 yazıyordu 850 bırakırım dedi ve ihtiyacın olan herşey mevcut ( donanım olarak ) fırsatın olurda bak derim

mekonzA

Aktif Üye
Tepki
31
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emin Yeşildal

Hangi siteden aldınız acaba?

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
hafif çatlak gelip fark etmeyip sonradan iş çıkacağına böylesi daha iyi olmuş ;)

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
n11 siyesinden almıştım henüz değişim kargosu elime ulaşmadı; Beklmekteyim. Netten sipariş veren arkadaşlar tavsiyen teslim aldıktan sonra korgo elemanını bekletip hızlıca kotrollerini yapsınlar. Kargo paketini gördüğümde bir problem olduğunu anlamıştım açıkçası koli resmen sürüklenmiş bisiklet çant milleri 2 taraftan yırtılıp çıkmıştı koli özensiz ve dikkatsiz taşınmış farklı birkaç yerinde yırtıklar mevcuttu PTT Kargo Malesef...