Korsan XC500(0)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Bir müşterinin isteği üzerine kron xc 500 üzerine yapılan görsel çalışma sonucu xc 5000'in nasıl yapıldığını görüyoruz :D

http://img120.imageshack.us/img120/3973/dsc00780nh4.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/3636/dsc00782vg9.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/5813/dsc00784ut7.jpg

http://img120.imageshack.us/img120/69/dsc00785am8.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/8334/grnt060gs9.jpg

http://img120.imageshack.us/img120/5500/grnt0621kr3.jpg

Olay görüldüğü gibi rakamın sonuna bir sufur eklemekle olmuyor.Uzun ve meşakkatli bir çalışmadan sonra böyle bir şaheser çıkıyor :)

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Toprağım süpersiniz vallaha bea.Benim xc500 ede uygulasam mı acep :rolleyes: Ellerinize sağlık.Toplam kaç metre kullanıldı kaplama?

• Beğen
Tepkiler: bisikletcanavari

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar,
Bisiklet Ordu'da Alpem bisikletteki Soner abi tarafından yapılmış.Şu an kaç metre bu kaplama malzemesinden kullanıldı bilmiyorum ama öğrenince eklerim ;) Ama stickerlara geline yanlış anlamadıysm yenisi yapılacaktı.Daha gerçekçi olması için :) Bende bu karbon kaplamayı bisikletimin kadrosunda bulunan nokta şeklindeki çizikleri kapatmak için kullanmayı düşünüyorum...

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Nasipse yazı orduya geldiğimde sizlerle tanışmaya gelirim.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

• Beğen

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Yazılar biraz iri olmuş..Birazdaha dar yaparsanız yazıları süper olur..;)

Ellerinize sağlık

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet yazılar olmamış aslında hiç olmasa daha güzel durur yada hazır yapmışken scott felan yapsaydınız :D

birde kaplayınca hafifledimi kadro :D:D

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@MaNiaC_oF_BiKe

Mutlaka bekleriz ;)

@gurkankas

Yok scott yapmamız amacımıza uymaz.Bisiklet kron xc 500.Yanına bir sıfır ve 1.5 metre karbon kaplama ile nasıl xc 5000 yapıldığını görüyoruz.

Ama fotolardan gördüğüm cidden işçilik güzel.Kaplama da kiç kabarcık göremedim...

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

soner69

Üye
Tepki
38
yazılar konusunda orduda derdimizi anlatacak daha doğrusu bunu taklit edecek bir yetenek bulamadık maalesef.şimdi bizi dinleme ve izah etmemize müsaade edecekbirini bulursak.yazılarıda güzel çıkaracağız.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
bisikletcanavari arkadaşım sen ordudan dağcı ve bisikletçi Devrim abiyi tanıyormusun. Efirliye giderken sağ tarafta TAYGA diye bi yer var. hem sahili plajı felan var. hemde restoranı felan.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@MaNiaC_oF_BiKe

Evet kendisini bisiklet camiasından tanırım.Ve eski dağcılardan olduğunu biliyorum.O da beni tanır :) Bildiğim kadar bazı rahatsızlıkları nedeni ile bisiklete binemiyordu.Ama uzun süreden beri görmedim kendisini.Şimdi napiyor bilmiyorum ;)

• Beğen

soner69

Üye
Tepki
38
mustafa kardeşim şu anda devrimle ordu belediye spor klubune dağ ve bisikletçiler olarak girme çalışmalrımız var .bizler onunla eski dostlarız. orduya gelirsen görüşelim(ALPEM BİSİKLET)

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Gerçekten special edition olmuşş

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Çok iyi çalışma olmuş tebrikler.;)
Fotoğrafları görünce bu güzel çalışmanın kısa ömürlü olmaması açısından küçük bir öneride bulunmak istedim.Karbon sticker'lar digital baskıda yapıldıysa,belli bir zaman sonra desenler solmaya başlayacaktır.Tedbir amaçlı çalışma bittikten sonra 1-2 kat vernik atılırsa,kaplamayı daha uzun süreler kullanabilir bisiklet'in sahibi.;)
İyi çalışmalar.
Selamlar

• Beğen

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
emeğe saygı .ama yazılar iri olmuş renklerde pek tutmamış ama olsun o kadarçık diyorum .

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@bisikletcanavari

Valla son rahatsızlıklarından pek haberim olmadı. En son öğrendiğim kadarıyla kendisi milli dağcı oldu diye biliyorum. Benim kuzenim var. Ordu Perşembe den Gökay YILMAZ. Perşembe meydanının bi arka sokağında Terzi RIFKI YILMAZ ın oğlu. Rıfkı Yılmaz eniştem olur. Gökay abim de kuzenim. Devrim abi de kuzenimin arkadaşı. Ayrıca Perşembe Lisesi eski müdürü ve şu an ki Ordu Cumhuriyet Lisesi Müdürü Yaşar BAHTİYAR benim eniştem olur.

Her yaz genelde geliriz. Nasipse bu yaz tanışmak dileklerimle. Ayrıca orduda bisikletçilerin birisinde benim dayım çalışıyor. Kendisi motosiklet meraklısı. Cumhur ÇELENK bilmiyorum tanırmısınız. Belki soner69 abi tanır. Nasipse yazın görüşüp tanışmak dileklerimle. Bu yaz bisikletimide orduya getirmeyi düşünüyorum.

Ayrıca dedemin evi ordudan perşembeye giderken efirliyi köprüyü geçtikten 1-2 km sonra sağdaki 2 tane pembe evler villa gibi. Dedemin evi olur. Çerli Köyü oluyor o taraflarda. Görüşmek dileğiyle...

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@soner69

İnşallah görüşürüz abi. Nasipse bu yaz orduya geldiğimde bisikletimide getireceğim. Hayırlısı bakalım. Hatta devrim abinin babasının orduda çorbacı dükkanı var. Orada işkembe içmiştim :D Hayırlısı abi. Bide benim dayım var abi. Orduda bi bisikletçide çalışıyor. Şöyle tarif edeyim. Bitane kadın doğum hastanesi ve yine aynı bahçenin karşı kısmında ordu diş hekimliği hastanesi mi ne var. Oralarda bi ana cadde var. Boz tepe dershanesinin devamında taaa ulubey yoluna doğru gidiyor. İşte ordu dan tam olarak çıkmadan yani o yolun en sonunda ışıklar var. o ışıklara kadar gelmeden. oralarda felan bi bisikletçi olmalı. Oralarda bi yerlerde çalışıo. Belki adını duymuşsundur diye soruyorum. Benim babam ordu perşembeli annem Ordu gölköy damarlılı. Nasipse yazın görüşürüz. Zaten ordu perşembe arası paso antreman yapma planlarım var. Hayırlısı.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@MaNiaC_oF_BiKe BEnim bahsettiğm rahatsızlık nereden baksan 3-4 sene önceki bilgim ;) Onun için şu anlık bir sorununun olduğunu sanmıyorum...

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@bisikletcanavari

:D Ben devrim abiyle tanışalı 2 -3 yıl felan oldu sanırım. Ama iyi abidir

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK