Köpekten kaçarken bileğimi kırdım sanırım!

M.öztürk

Üye
Tepki
55
Çok geçmiş olsun .
Sermaye bulursam Türkiye deki sokak köpeklerini toplayıp çine satıcam löp löp yiyorlar orda :). Burda iyi geçindik yaranamadık aklı başına gelsin köpeklerin :).

• Beğen
Tepkiler: H.Sages
Scudo

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
çok geçmiş olsun acil şifalar

• Beğen

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
Herkese teşekkürler, bu arada bir sürü tur kaçırıyorum, köprüden bisikletle geçiş , critical mass hepsi gitti. Ama kısmet artık . Acısını çıkartıcam bir şekil.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
geçmiş olsun en kısa sürede sağlığına kavuşmanı dilerim.

sen yinede alçıya spd takma fikrini düşün derim :D :D :D şaka şaka dikkat et kendine ve hızla iyileş.

• Beğen

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
geçen gün hotelimizi ziyaret eden Amerikalı bisikletçilerde gördüm. "Dexter" marka köpeksavar vardı adamlarda. Pilli basit birşey , köpeklerin duyabileceği frekansta ses yayıyor. Köpeği kaçırdı gözümle gördüm . Türkiye'de bulursam alacağım

• Beğen

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
@Ali Gelir

Onunla ilgili forumda yazılar var, sadece bir an için köpeği durduruyor, sonra işe yaramıyor diyorlar. Hatta bazı köpekleri daha çok azdırıyormuş. Şimdi onu çıkartıcaksın da düğmesine basıcaksın da...ooo bisiklete mi binicez? Köpeklerle mi uğraşıcaz?

hakano

Daimi Üye
Tepki
317
@HYT SGS

Ustadim,
Oncelikle cok gecmis olsun. Forumda ara sira gozume carpiyor, "kemikler kirilana, baldirlar dokulene sokulene kadar pedallamaya devam" tadinda motivasyon cumleleri. Iyi birsey tabii ama saglik once gelir. Diyecegim, film cektirmekle cok iyi yapmisiniz. Benim basima da gelmisti. Hafif islak zeminde yokus asagi giderken cok lazimmis gibi sehir tipi lastik taktigimi unutarak kaldirima baliksirti meyilden cikmaya kalkistim. Saniyeler icinde bir apartmanin bahce girisindeki bloklardan birisine bindirdim. Herhalde sag el orta parmakti, baktim sismis. Koylulugun alemi yok git goster, dedim. Aileden bir doktora gorundum. Soyle bir bakip, "hmm" dediginde, icimden iyi ki gelmisim dedigini hatirliyorum. Atel taktik, 20-30 gun icinde iyilesti. Gerci ben ertesi gun bisikletin ustundeydim ama siz sabirli olun, derim cunku kirik daha nazik bir yerde. Yeniden gecmis olsun.

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
@hakano

Teşekkürler, ben doktorumu buldum artık, bi tarafımı kırdığım zaman direk oraya giderim. (bu 5. kemik , artık kırılmasına aldırmıyorum beklemek sıkıyor)

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
geçmiş olsun... ben şimdiye kadar köpek görünce hiç durmadım tam tersi daha da bir yüklendim pedala :)

• Beğen

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
herzaman demişimdir ibret için iki tane köpeği sallandırıcaksın taksim meydanında bir daha böyle birşey oluyormu görürüz.Bu arada geçmiş olsun

• Beğen