Konya'da en çok kullanılan bisiklet yolundan kısa bir video.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Konya'da en çok kullanılan bisiklet yolundan kısa bir video.

Scudo

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
İzlerken sinirim bozuldu :(

Araba gürültüsü, bisiklet yolunda umursamadan yürüyen yayalar, bisiklet yoluna park etmiş araba, geldiğini gördüğü halde bisikleti yok saydığı için üzerine üzerine gelen arabalar, yolun bozuk olması ki, İzmir'de durum daha vahim.Bunların hepsi misliyle var.

Paylaşım için teşekkürler, Konya'daki bisikletçi arkadaşlara selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Ekentok

DreamerMRLG

Daimi Üye
Tepki
46
Bende konyalıyım :) konyanın adamından her şey beklenir her an tedbirli olacaksın ne yapacagı belli olmaz.
Tebrikler bizim oralarada beklerim musalla mezarlığı civarı ankara yolunun oraya.

Videoda nerede olduğunuz pek belli olmuyor.
Siz hangi yolları kullanıyorsunuz.

Tepki
2
beyler şakamısınız siz ? biz Kütahya'da bu yolu bulsak 5 gün 5 gece halay çekeriz. bu yolu eleştiriyosunuz ama bisiklet yolunun olmadığı iller var. hatta olan il sayısı belkide bir elin parmağını geçmez. geri kalan 70 küsür il bu hizmetten mahrumken sizin bu yola sallamanız moralimi bozdu valla.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Burası selçuklu kipa koyuncu petrol arası genelde buralardan geçiyorum başka yerlerden geçtikçe çekim yapacağım.

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Hocam 1 hafta önce Konyadaydım.İlk zamanlar yolların birbiriyle bağlantısını keşfetmek ile geçti.Olmadık yerlerde yol bitiyor, kavşaklar deseniz tam Allah'a emanet.Birde özellikle bana mı denk geldi bilmiyorum ama o mavi renk insanları çekiyor sanırım.Kaldırım bomboş, inatla bisiklet yolundan yürüyorlar.Birde yol onlarınmış, ben anormalmişim gibi geçerken bir süzüşleri var ki sormayın :)

Bisiklet yollarının kesinlikle Konyada da geliştirilmesi gerek, ama unutmamak gerek ki çoğu yerde bu bile yok

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Ekentok