Konya

Scudo

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
@Faruk ÇUBUKCU

Harikasınız.:in: Gelemesem de yürekten katılıyorum. Ancak hafta içi işe gidiyorum. Ramazan da düşük tempoyla;)

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
Merhaba arkadaşlar, aynakol takmak için çektirme kolu ve göbek anahtarı olan arkadaşlar varsa ödünç verebilirler mi?
Konya'da adam akıllı bir bisikletçi yok, adamlar sırf bu iş için 50 lira para istiyorlar, Real taraflarında olan daha uygun ücretli bu işi yapacak yer arıyorum. Bileniniz var mı?

Hayırlı sahurlar.

Tepki
23
Hemen hemen her akşam toplanan 5-6 arkadaş antremanınızın belirli bir güzergahı varmıdır?ayrıca bugün buluşma varmı katılmak isterim :) antreman yapılacağı günler burada duyurulsa yada numaramı versemde haber edilse çok memmun olurum :) 05056132368

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@ALİ KABAKULAK

Bugün arazi bisikletleriyle Tavusbaba'ya çıkıyoruz. Yol bisikleti olanlar yoldan gidecek ve ileri bir noktada tekrar buluşup belenbaşı yapacağız inşallah. Gelmek isteyenler saat 22:45'de meram köprüsünde olsun... Numaram: 5063068988 Avea'dır. Görüşmek üzere

Lütfen ön lambanız, yedek lastikleriniz ve levyeniz olsun.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Ekentok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İronman ve kendini ironman hissedenler Ramazan geçmeden gece mtb si:in: olacak mı ?

Komili

Aktif Üye
Tepki
54
Arkadaşlar ben şimdi konyada böyle büyük bisiklet aksesuarı satan yer bir Türlü görmedim Selçuklu tarafında var mı acaba ? ve ya çarşıda varsa pm atarmısnız adresini internet sitesini ??

Murat Dağcı

Aktif Üye
Tepki
75
Üst seviye istiyorsan Pınarelli var. Larende caddesinde. Muhacir pazarının az ilerisinde. Biraz alt seviye ve makul fiyata isityorsan, muhacir pazarının az ilerisinde sol tarafta Öz Ceylan var.

• Beğen
Tepkiler: Komili

Komili

Aktif Üye
Tepki
54
Teşşekürler Murat Pınarelli ordan taşınmadı mı ben meram tarafına taşındığını duymuştum o yüzden o tarafa gitmedim ama özceylan bakabilirim

Komili

Aktif Üye
Tepki
54
:O murat pınarellinin bi sitesine girdim kardeş ben bi aksesuar almaya kalksam bisikletin 2 katı fiyatına falan çıkıyor daha ucuz bir yer özceylanın da sitesinde hiç bir şey yok gibi de neyse artık özceylana gitcez :)

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
Selamlar Gonyalı Arkadaşlar;
Ben de aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Uzun ve zorlu yollarda aranızda nefes nefese kalmış birini görmek isterseniz, akşamları ve pazar günleri olacak her etkinlikte yanınızdayım(genelde arkada kalıyorum ama olsun)
Bu pazar bişeyler yapsak?