Konya'da aksesuar satan yerler

Kanber Gülhan

Aktif Üye
Başlık
15
Tepki
53
Arkadaşlar ben şimdi konyada böyle büyük bisiklet aksesuarı satan yer bir Türlü görmedim Selçuklu tarafında var mı acaba ? ve ya çarşıda varsa pm atarmısnız adresini internet sitesini ??

Murat Dağcı

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
75
Üst seviye istiyorsan Pınarelli var. Larende caddesinde. Muhacir pazarının az ilerisinde. Biraz alt seviye ve makul fiyata isityorsan, muhacir pazarının az ilerisinde sol tarafta Öz Ceylan var.

Tepkiler: Kanber Gülhan

Kanber Gülhan

Aktif Üye
Başlık
15
Tepki
53
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Teşşekürler Murat Pınarelli ordan taşınmadı mı ben meram tarafına taşındığını duymuştum o yüzden o tarafa gitmedim ama özceylan bakabilirim

Kanber Gülhan

Aktif Üye
Başlık
15
Tepki
53
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
:O murat pınarellinin bi sitesine girdim kardeş ben bi aksesuar almaya kalksam bisikletin 2 katı fiyatına falan çıkıyor daha ucuz bir yer özceylanın da sitesinde hiç bir şey yok gibi de neyse artık özceylana gitcez :)

yasinduran

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
57
pınarelliyi var öz ceylan var meram eski yol köprüsünün oraya yeni bir yer açılmış bide var ykbike var :d varda var :D

Rıdvan D

Üye
Başlık
3
Tepki
6
Havzanda çok büyük bir yer açılmış diyorlar adı ne ?

yasinduran

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
57
her gün önünden geçiom ama ismine hiç dikkat etmedim :D esnaflığı bir işe yaramıyor ama :((

Tunafish

Daimi Üye
Başlık
14
Tepki
350
Bisiklet
Scott
Havzanda açılan yer Sakallıoğullarına ait. Geçenlerde iç lastik sormaya gittim, oradaki vatandaş "ben bilmem sonra gel" dedi, "ne kadar sonra" dedim, "teravihden sonra" dedi, kaçtım. Zaten sakallıoğullarının esnaflığı kötüydü kötülüklerinden hiçbirşey kaybetmemişler.

H.T

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
3.711
İsim
Hasan
Bisiklet
Giant
Valla ben bisikleti pınarelliden aldım aksesuarları da.Ancak pınarelli gerçekten piyasa değerinin üstünde satış yapıyor.Fakat hakkını yememek gerek Konyadaki en profesyonel dükkan...Önceden salcano sedona focus falan satıyorlardı ama artık sadece giant trek scott markalarının bisikletlerini getiriyorlar.Özceylanlara gelince gerçekten herşey oldukça uygun ancak her aradığınız şeyi bulamayabiliyorsunuz.Ykbike da çok iyidir.Çalışanları Necatiyle Mustafa iyi çocuklar kendileri yarışçı zaten hertürlü konuda yardımcı olurlar.

Tepkiler: Mustafa Ekentok

H.T

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
3.711
İsim
Hasan
Bisiklet
Giant
Valla ben bisikleti pınarelliden aldım aksesuarları da.Ancak pınarelli gerçekten piyasa değerinin üstünde satış yapıyor.Fakat hakkını yememek gerek Konyadaki en profesyonel en üst seviye dükkan...Önceden salcano sedona focus falan satıyorlardı ama artık sadece giant trek scott markalarının bisikletlerini getiriyorlar.Özceylanlara gelince gerçekten herşey oldukça uygun ancak her aradığınız şeyi bulamayabiliyorsunuz.Ykbike da çok iyidir.Çalışanları Necatiyle Mustafa iyi çocuklar kendileri yarışçı zaten hertürlü konuda yardımcı olurlar.

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Başlık
86
Tepki
89
belki aramanada gerek yoktur aradığın aksesuarlar neler bulunur belki

CyberBot

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Behzat Ç.
Bisiklet
Mosso
Güncel. Tavsiyesi olan varmı arkadaşlar Konya için.

Başlık
2
Tepki
77
İsim
Baran D.
Bisiklet
Kron
Kartal bike shoptan alma da nerden alırsan al derim başka birşey demem.

CyberBot

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Behzat Ç.
Bisiklet
Mosso
Otogarın ordaki sanırım. ;) eskiden sakallıoğullarıydı orası.

brky1905

Cycle to stay alive !
Başlık
6
Tepki
527
İsim
Berkay A
Bisiklet
Sedona
Otogar yanı salcano var.

Yukarı Alt