Konya seydisehir beysehir tekrar konya

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Konya Seydisehir Beysehir Konya turu toplam 190 km = balık + manzara + bisiklet + dostlar + giden kilolar + gelen fotolar

Dosyalar

Scudo

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Hocam kısa da anlatı olsa daha güzel olurdu . Bacak kaslarınıza sağlık .

• Beğen
Tepkiler: Mesut Girgiç

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@MAERKEK
Anlattigimyukardaki kisim az geldiyse insallah bundan sonra daha uzun anlatayim.
İlginize tesekkurler.
Bu turu bizimle beraber bir hanim arkadasimizda tamamladi. Bu turun gururunu o arkadasimiza hediye etmek istiyoruz.
Saygi ve sevgiler..

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve MAERKEK

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Valla ben bayandan çok hacı abime takıldım. Müsaadenizle bende turu ona hediye etmek isterim. Yaşınıda merak ettim doğrusu. Bu arada yine müsaadenizle konuya @Kudret Kurtcebe yi davet ediyorum. Kudret abi sen ne diyorsun hacı abime 190 ı devirmiş.

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ayaklarınıza sağlık mesut hocam. Bir ara bisikleti bırakmıştınız motor vardı, şimdi ikiside var sanırım? :asik:

P.S.: arkadaki dede mi acaba? uzun zamandır görmemiştim.

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Dede
@mehmetsunu
Dede her uzun turumuzun mudavimi masallah. Bizim koruyucu ruhumuz.
Her turu ona hediye etsek yeridir ama baskalarina tur birakmaz ki o yoksa. :)

@Mustafa Acar
Motora eşimle, bisiklete ise bisikletci arkadaslarimla devam ediyorum insallah.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar bana mesaj atmayın ,mehmet sunuya atıf,,,
çünki leptop patladı, netimde yok cumaya kadar bekleyin bakalım teferruatı ile yazarım ,,birazdan kafeden çıkacam internetin saati olmuş 3 lira ,,bedava internet evde var günlüğü 2 lira ,ayda 60 lira ,ne bilgisayarım var nede leptop,leptop 10 yıllık artık sustu,30 sene gidecek leptop yok ,,,tüketim teknolojisi ,dolar olmuş 6 lira nereye leptop alıyorsunuz kardeşim ,memleket batmış biz nerdeyiz..bu cuma tableti tamir edeceğiz 135 tl gidecek öğlen teslim alacam yarın saat 12.00 de buraya bakacağım ,,
görüşmek üzre
birde parantez açayım 53 km durmadan bastım altın madalyayı kaptım yaş 61 oldu ,rakip yok bana bu ülkede ne burda var nede türkiye genelinde ,60 yaşında 33.4 yapmak her 60 yaşında babayiğit bunu yapamaz
bir tane rakip var oda mustafa sevinçel önce bunları bi bilin bakalım ,3 üncü rakip ersan kaçan ortalaması 72 km 'de 31 km ,72 km 'de ortalaması 30 olan sadık yalamanda var .
burda yarışlara giren fazla adam yok
yarışlar derken gran fondo yarışları ayrıca 30 üstünde ortalama yapan bir allahın kulu yok burda gran fondo yarışlarında, 30 ve üstü ortalama yapmış adam var ise buraya mesaj atsın ve de tanışalım ,neden murat kör buraya gelmiyor işim olmaz demekte ,,
190 km durmadan giden adam varmı bu konuda ,
keyif turculuğu başka performans başka sap ile samanı karıştırmayın

(link)

dikkatle sayfaları inceleyin bakalım ne yapıyoruz biz burada

17 eğimlerde durmadan bastık ,,toplam 28 km önce zorun ne olduğunu öğreneceksiniz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cetinsangu

terbiyeni takın arkadaşım senin adına konuşma yapmadım ,,mehmet sunu çağrı yapmış cevap hakkım doğdu ,,yukardaki mesaja bak anlarsın anladınmı arkadaşım

@mehmetsunu

mesajı oku bakalım ne yazmış

@mehmetsunu

mehmet aga sana cevap yukarda anladın durumu ortalığı karıştırdın gene

mehmetsunu

Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cetinsangu
Kudret abi doğru söylüyor. En hafif tabiriyle bir nezaketsizlik durumu var ortada. Yok da çetinsangu sen kimsin allasen. Daha dokuz mesaj girmişsin 10 yıldır forumun demirbaşı, medarı iftiharı 61 yaşında bir piri velespitçiye üç günlük seyisliğinle sözde ayar vermeye kalkıyorsun. sana daha söylemek istediklerim var ama malum mıstınoğlu nun bende hatırı var.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

neyse olayı büyütmeden pedal türkten selamlar bu gün burdayım ,,,,

@mehmetsunu

şimdi mehmet aga,bu 190 km balık muhabbeti olmuş yani,performans değil ,bu konuda fikirlerimi gayet iyi biliyorsun ,bisiklet forumda hala eksik olan performans sürüşleri,burada sabit tek takım yok ,çalışan yok ben görmüyorum ,ama iş lay lom loma gelince giden çok,millet acı çekmek istemiyor keyif almak istiyor ,bende diyorumki bu forumun yüzde 90 'ı olmuş keyifçi,burada topikler olacak ,örnek eskişehir performans grubu varmı acaba ,50 km durmadan basan ve burada derecelerini paylaşan,kayseriden varmı istanbuldan varmı 10 yıl kim çalıştı burada kardeşim

190 km kaç saatte alındı kriterlere bakacağız mehmet aga ,öyle değilmi ama işin içinde balık felan yemek var ise pek performans olmuyor,amaç 190 km gitmek ise durmadan onun adına performans denir ,ha başka türlü geziye girer,mangal vs balık vs ,,arkadaşlar bu iddada zati değiller anladığım kadarı ile ,,,,

mehmetsunu

Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Öncelikle bisiklet süren her insana saygımız vardır heleki belli bir yaşın üstünde bisiklet sürenlere ekstra bir saygımız vardır. Dediğin doğrudur daha emekleme dönemindeyiz, emekleme döneminden bir anda çağ atlamak kolay bir hadise değildir. Eksiğimiz çok. Bisiklet için söylüyorum. Kaliteli mağazalarımız, kaliteli servislerimiz, kaliteli teknisyenlerimiz, kaliteli takımlarımız olacak ve ortaya çıkacakki insanlar zamanla kendilerini bu işe adasınlar, bu işe bilimiyle tekniğiyle gönül versinler. bak o zaman bakışımız güzelleşecek, yollarımız güzelleşecek, fiziğimiz bile güzelleşecek.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

olay nedir ? sap ile samanı karıştırmamak,bu forumda 9 yıldır göremediğim olay aynen performansa odaklı idman sürüşleri ,bu konuda bilgi sahibi olan yok ,mevcut takımlar nerde ,eskişehir nerde kayseri nerde,istanbul nerde ankara nerde ,trabzon nerde ,tüm illerden takımlar nerde,
her şeyi keyif olarak algılar isekki bu forumda sürekli aynı temalar işlenmekte,resim çekmeler mangal muhabbetleri ,yemekli geziler bunlar performans değil ,bu konuyu fazla işgal etmeden çıkıyorum senden ricam beni performans odaklı konulara çağır yanlış anlaşılmalara sebep olmayalım ,,,

mehmetsunu

Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Peki kudret abi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Herkese selam.
Topik ana basligi sehirlerarasi tur ve gezi makale vs vs diyor. Bizim yaptigimiz da geziydi ve dolayisiyla buraya paylastik.
Performans idmani veya endurans atrenmani diye baslik olsa (veya baska bi yere varsa da benim haberim yok) onun da geregini yapip orada paylasiriz icabinda
Bunlar olmayacak seyler degil.
Sunu da soyliyim ki Amacimiz birilerinin yaptiginin daha fazlasini yapmak degil. Kimsenin hayal edemiyecegi seylere talibiz.
Not. Son cumle bi tik fazla iddiali olmus olabilir. :)

Ha bi de unutmadan.
Kudret abiyi cok eskiden tanirim.
Saygi sevgi ve hurmetlerimi iletirim

• Beğen
Tepkiler: MELİKŞAH

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mesut Girgiç

Yanlış anlama olmasın mesut dostum ,hiç kimsenin tarzına müdahele edilmesini bende sevmem ,ama bir sitemim var tabi ,bisiklet forumda eksik olan bir gerçek var her ilden performans takımları olacak ve burada tecrubelerimizi paylaşarak yola devam edeceğiz açıkçası bu forumda tek kaldım,daha yeni performans konusunu kapatılması istedim nitekim kapandı,kalan tek konu ise pelotonistanbul konusu,neyse diyelim yola devam edelim

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kudret Kurtcebe
kudret abi ben gün boyu bisiklete binmek istemediğimden performans antrenmanlarımı çok büyük oranla tek yapıyorum, dediklerine hak veriyorum hayırlısı diyelim (konu dağılmasın) :hhhhhh:
@Mesut Girgiç abi çok iyi tur yapmışsınız tebrikler :harika:

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Kudret Kurtcebe
Üstadsin ustasin harikasin. Dogru soyluyorsun.
Bize, bana düşen ne varsa mesajı aldım.
Yapabilecegim kadarina söz verebilirim.
Etrafima da senin gibi motivasyon verebilirim umarim.
Adrenalinin pedala kasa burunmus halisin Abi.
İyi ki varsin.