Konya Kent ormanı gezisi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@3rkn*MF
Teşekkürler.

@KevSerSeri
Bekliyoruz efendim..

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Yine patlattın bombayı sevgili Mesut.. Tebrikler, teşekkürler.. Bu arada Dede'yi yine emektar Bianchi Meta'ya dönmüş görüyorum.. Yanılıyor muyum?

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
cok guzel gorunuyor :)
o karlar erimeden ben eridim burada. tesekkurler paylasim icin
hoscakalin

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
mesut bey merhaba bizlere konyanın karlı yüzünü resimlerinizle güzelleştirmişiniz bir resminizdeki musluktan akan suyun donması beni askerlğime götürdü benimde yüzüme bağladığım kaşkalumla kirpiklerimin arası donmuştu paylaşımınız için teşekkürler sağlıklı bol geziler dilerim

kemal tecimen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@k.tecimen

Ha ha ha ay çok güldüm. Ben de bir tek bana oluyor zannediyordum. Ağzı burnu kapatacak şekilde atkıyı 2 kere sıkıca doladığımız zaman buhar çıkacak yer bulamayıp gözlerin ordan dışarıya çıkıyor. Ben de kışın durup dururken neden bu rimeller akıyor diye düşünmüştüm zamanında. Dolayısıyla ayazda buharın etkisiyle ıslanan kirpikler donuyor. Hahaha... Siz siz olun aman ha gözlerinizi ovalamayın. Sonra elinizde sayarsınız tek tek... :D

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Karda bisiklet sürmek... Yorucu ama bir o kadar da zevkli olduğunu biliyorum... İstanbul'da bahar havası yaşadığımız şu günlerde, siz kara, buza aldırmadan gezilerinize devam ediyorsunuz... Bakınca 'Keşke ben de orda olsaydım...' dediğimiz türden harika fotoğraflar... Mesut Bey ve arkadaşlarına tekrar tekrar teşekkürler...