Başlığa mesaj yazma hakkının kapatılması

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
Merhaba bu forumda bir basliga yorum yazdım, akabinde tekrar başlığa girince mesajımın silindiğini ve konuya mesaj yazma hakkımın kısıtlandığını gördüm. Bunun nedenini merak ediyorum. En azından bir açıklamayı hakettigimi düşünüyorum. Saygılar.

Scudo

altinok

Üye
Tepki
183
İsim
zafer
Bisiklet
Trek
Valla bu forumda artık bir standardın olmadığını düşünmeye başladım. Bir bakıyorsun hakaretler havada uçuşuyor hiç bir uyarı yok bir bakıyorsun küçük bir konuda eleştiri pat ceza. Anlayabilmiş değilim.

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Bende ilk zamanlarımda günün fotoğrafına elektrikli scotterımı koydum silinmişti. Herhalde sadece bisiklet diye düşündüm ama bugün iki kere motorsiklet gördüm

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
@Şerif Feridun yönetim kısıtlıyor tabi..Konu sahibinin böyle bir gücü yok..
Bu arada yönetim,üyelere açıklama yapmak zorunda değil..
O konuya yazmayıverin,boşverin bence;)

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
@ahlaksız
Nasıl açıklama yapmak zorunda değil bu yönetimin forum üyelerine yaptığı bir saygısızlık olmaz mı sizce. Bu konuya yazmaya çok meraklı değilim fakat yasaklamayı yapan adminden 2 satırlık açıklamayı beklemenin de hakkım olduğunu düşünüyorum. En azından insanlara kendini savunma hakkıdır.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Benimde gunun fotografi konusuna mesaj yazma engelim var ama cokda ustune dusmedim, elim ayagim sinirden titremedi. Umarsizca @BF Okuru i yad ettim (umarsizca kelimesi olur da rijit olmaz mi ? Dur bi sn )
Rijit olmak bisiklette iyidir ama insan iliskilerinde esnek olmak daha iyidir. Yani hoşgörü şart

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.273
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato senin postarabesk-sürmenaj kolaj yapıtların milletin rüyasına girdiği için engellenmişsindir:koptum:...
Şaka bir yana bu " ayarsız ve topuzu kaçmış kantarı" elinde tutan arkadaşların forumdaşlara dönük bir standart getirip açıklayıcı,spot sözler etmesi iyi olur kanımca...

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim hiç konuya mesaj yazma hakkım kapatılmadı. Moderatörleri göreve davet ediyorum; bu konuya mesaj yazma hakkımı kapatır mısınız :krsn:

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Forumun bir ara otomatiğe bağlandığını düşünmüştüm o kadar saçma absürt konulara onay veriliyor ki 5 yaşındaki cocuk bile bilir ne olduğunu.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato
Herkesin kendisini bir şekilde ifade etme özgürlüğü olması lazım.Bu özgürlük kimsenin elinden alınmamalı.Bir kimsenin paylaştığı yazı veya görsellerin; herkesi memnun etme,herkes tarafından kabul görmesi diye bir şart mı var?Bence bu engel doğru olmamış.
Ki @mariokaldato ağabeyimiz paylaştığı fotoğraflara beğen beğenme farklılık katıyor.bizim gibi işin kolayına kaçıp kopyala yapıştır aero bisikleti,retro bisikleti koymuyor da

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Abartmayalim bilader hem ben ekmek partisindenim bize gelmez oyle braveheart şekilleri :D

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
@mariokaldato

Çok güzel bir ifade, çok beğendim. Dur şunu sohbet muhabbet arasında lafı bisiklete getirip sağda solda söyleyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Anıl Erdoğan

anzolot

Forum Demirbaşı
Tepki
1.295
İsim
murat yücedemir
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Binlerce üyesi olan bir forum sitesinde adminlerin -ben adminim ulan burası benim ve ben burada nasıl istersem öyle yaparım, gibi davranamaz, davranamamalı.
eğer bir yerden bir mesaj silinecekse yada konu kaldırılacaksa kişi bunun neden kaldırıldığını, neyin yanlış olduğunu bilmeli. Mesela -mesajınız silinmiştir, silinmesinde ki gerekçeli karar şudur; diyerek silinen mesajın yerine gerekçeli karar bırakılabilir böylelikle mesaj sahibi mesajın neden silindiğini diğer üyelerde böyle bir davranışta mesajın nasıl silinebileceğini görmeli.
Ben yaptım oldu mantığı buram buram ego kokan ve bir o kadar da ilkel bir davranış

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Şerif Feridun Günün fotoğrafı, yol-dağ bisikletinizin fotoğrafı vb. konularda defalarca kez "bu tür başlıklarda sohbet etmiyoruz, sadece fotoğraf paylaşıp beğen butonunu kullanıyoruz." diye uyardık. Uyarı sayısını o başlıklarda sık vakit geçiren üyelerimiz bilirler. Buna rağmen devam edenleri de tek tek o başlıklara yazmasını durdurduk ama bu durdurma işlemi 2-3 aylık bir zaman yani kalıcı değil. Her neyse şimdilik "Günün Fotoğrafı" vol.3 isimli konudaki yaptırımı kaldırdım, kullanabilirsiniz ama tekrarı halinde yine yaptırım uygulanabilir. Hazır herkes bu başlıktayken bir kere daha uyarmış olalım madem. Ayrıca, motosiklet fotoğrafının günün fotoğrafı konusunda paylaşılmasında bir sakınca yok. Sohbet halindeyse silinmiştir yoksa silmiyoruz yani. Şimdi müsadenizle konuyu kapatıyorum ama lüzumu halinde özelden yazarak konuyu geri açtırabilirsiniz cevap arayan kişi siz olduğunuz ve sorun çözüldüğü için kapatıyorum.

@hakkında: boşluk

Bu söylediğinizin delili var mı? Artık kolay kolay hiçbir konuya asla onay vermiyoruz ondan soruyorum. Elinizdeki 5 yaşındaki çocuğun bile bildiğini iddia ettiğiniz o örnek saçma-absürt konuları bana özel mesajdan liste halinde yollarsanız sevinirim. Bakalım hangi konularmış görelim ve umarım da dediğiniz gibidir. Eğer öyleyse tabii ki gereğini yapacağız. Bir de cahilliğime verin ama şu 5 yaşındaki çocuk kısmını tam analiz edemedim, onun da açıklamasını bekliyorum.

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
@mariokaldato beyefendi siz kendinize yapılan saygisizligi sineye çekebilirsiniz ama bunu başkasından bekleyemezsiniz.

[USER=702]@BF Okuru[/USER] geç de olsa açıklama için teşekkür ederim.