Kontra frenli göbekten vitesli ile kontrasız göbekten vitesli arasındaki fark nedir

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında hidromek tarafından paylaşıldı.

1. hidromek

hidromek Forum Demirbaşı

Adı:
    Vedat S
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba Göbekten 3 vitesli bir katlanır bisikletim var ileride 3 vitesli sistemi nexus 8 li sisteme geçmeyi düşünüyorum fakat araştırırken nexus un kontra frenli modeliyle kontrasız modelini gördüm merak ettiğim ikisi arasında performans açısından dezavantaj varmıdır varsa bilen arkadaşlardan açıklamasını rica ediyorum şimdiden teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...