Kondisyon bisikleti vs Trainer

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi kondisyon bisikleti almak istiyorum fakat trainer ile arasında kaldım ve karar veremiyorum. Kondisyon bisikletini odama kurmak ve bilgisayarın yanında kullanmak istiyorum, hafta içi işten çok geç geliyorum ve dışarı çıkamadığım için böyle bir yol düşündüm. Yada diyorum kış geliyor, trainer alıp arka balkona kursam bisikleti ve oradamı kullansam arada kaldım.

Trainer ve kondisyon kullanmış, kullanan veya kullanmayı düşünenler, nasıl olur sizce ? Tavsiyeniz nedir ?

Scudo

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.701
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
trainer, trainer, trainer.

3 senedir kullanıyorum, çok memnunum. aynı nedenlerle almıştım, pişman olmadım.

Gurol Ozel

Üye
Tepki
20
100 tllik kayisli kondusyon bisikletleri alirsaniz iskence olur tabii.

Benimki motorlu elektrikli vs canavar gibide idman yapiyorum. Sprint bikelar var cok agir diskleri olan onlar dahada iyi. Aciyorum tvdede victorias secret vs tam gaz :eek:

• Beğen
Tepkiler: H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
"cycleops trainer" almaya karar verdim arkadaşlar, ayrıca annem ve kardeşim içinde kondisyon bisikleti alacağım inş. :) Onların bahanesiyle bende kullanırım arada sırada :D

bis212

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gittiğim spor salonunda Tomahawk marka bir fitness bisikleti (trainer?) var, . Bisikletle yola çıkamadığımda bunda antreman yapabilirim diye düşünüyorum ama yolda sürdüğüm bisiklet kondisyonuna faydası konusunda ne dersiniz? Zaman vermeye değer mi?

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.585
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nasıl bir kondisyon bisikleti almak istiyorsun. Aynı soru trainer için de geçerli.