Kondisyon Bisikleti Tavsiyesi

6xx

Üye
Kayıt
5 Kasım 2006
Mesaj
3
Tepki
0
Şehir
istanbul
Geçtiğimiz yaz kendime ucuz bir bisiklet alıp tekniğimi ve kondisyonumu geliştirmeye çalıştım Soğuk kış günlerinde ise evime 300-400 YTL'yi geçmeyecek şekilde bir kondisyon bisikleti almak istiyorum. 88 Kiloyum. Bir kaç model deneme fırsatım oldu. Ama hiçbiri en zor ayarında bile yeterince zorlayıcı olmadı. Spinning bike dedikleri 1.000 YTL'nin üstünde aletler var. Ama bu tarz bir bütçeyi ancak önümüzdeki yaz bir MTB'ye ayırmayı düşünüyorum. Bana kondisyon bisikleti olarak marka ve model tavsiye edebilirseniz ve alırken de nelere dikkat etmem hususunda bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla
 
Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Kayıt
11 Ekim 2004
Mesaj
2.056
Tepki
1.160
kullandığınız bisikletinizden şikayetiniz yok ise roller ve trainer adı verilen bisikletle kullanılan evde antreman imkanı sağlayan mekaniklerden kullanabilirsiniz.kondüsyon bisikleti kadar yer kaplamaz ve denge konusunda gelişim sağlamış olursunuz..
 

Sercan

Forum Bağımlısı
Kayıt
24 Haziran 2006
Mesaj
776
Tepki
205
Şehir
Istanbul/Küçükçekmece
Ben de bir roller ya da trainer alıp, kendi bisikletinizle antrenman yapmanızı tavsiye ederim. Neden derseniz hem daha ucuza gelecek, hem bisikletinizin üzerinde antrenman yapmış olacaksınız (kondüsyon bisikletlerinin çok rahatsız olduğunu, uzun süreli kullanılamadığını çok iyi biliyorum)... Hatta biraz el beceriniz varsa kendiniz roller yapabilirsiniz. Ben yapmaya başlıyorum yakın zamanda, foruma aşama aşama yazacağım, oradan da takip edebilirsiniz.
 
Yukarı Alt