Kompakt bir ürün tavsiyesi: Sigma 1706 HR

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Orkun Oskay tarafından paylaşıldı.

 1. Orkun Oskay

  Orkun Oskay Aktif Üye

  Kayıt:
  3 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  163
  Beğeniler:
  167
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Arkadaşlar

  Kısa bir süre önce Sigma Sportun yeni modellerinden olan 1706 HR modelini deneme şansım oldu. Bir çok arkadaş, bir çok özelliğin tek bir üründe toplandığı bu km saatini beğeneceğini düşündüm.

  [​IMG]

  Bu ürünün özellikler şöyle :

  Bu ürünün en önemli iki özelliği kablosuz km sensörü ve ayrıca kalp saati olması.

  Diğer önemli bir özellikte LCD arkadan aydınlatma ile gece sürüşlerde bile her zaman görüş olanağı sağlıyor.

  Ayrıca 7 farklı dil seçeneği ,düşük pil uyarısı, kolayca takılabilir olması ,geniş okunabilir ekranı, su geçirmez, kolay ayarlanabilir, sürüş bilgilerinin kaydedilmesi, farklı bisikletlerde kullanılması için çift tekerlek boyutu ayarı gibi temel ayarlar bu km saatine artı puan kazandıran şeyler.

  Genel olarak her km saatinde bulunan özellikler bu km saatinde de var. Bunlarda: anlık hız, ortalama hız, anlık hız ve otalama hız karşılaştırması, maksimum hız, anlık mesafe, toplam mesafe, her iki bisikletin toplam mesafesi.

  Temel saat fonksiyonlarıda bu km saatine eklenmiş. Kronometrenin geri veya ileri sayımı ekranda tek tuş ile saat gösterimi gibi.

  Kalp saati fonksiyonu ise bu ürüne en çok değer katan unsurlardan biri. Diğer sigma sportunu ürünlerine göre daha az fonksiyon içersede temel bütün özellikler mevcut. Bunlarda anlık, ortalama ve maksimum kalp atış bilgileri .

  Fiyatının ise 100 dolar olması bu ürüne ayrı bir cazibe katıyor. Fiyat performans oranı olarak diğer markaların bir çok ürününden daha uygun ve daha kaliteli bir fiyatta.

  Bu üründen edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.
   
  H.Can DEMİREL bunu beğendi.
 2. baslanhan

  baslanhan Yeni Üye

  Kayıt:
  6 Mart 2007
  Mesajlar:
  19
  Beğeniler:
  3
  Şehir:
  bursa
  Seviye:
  bu saat benim de ilgimi çekti. pedal devri ile ilgili bir özelliği de bulunuyor mu acaba?
   

İlginizi Çekebilir

8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...