komik alintilar

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Cesitli yerlerde rastlanan dialoglar,bazilari gercekten hos:D

Öğrencim, verdiğim ödevin son sayfasını tamamlamamış. Nedenini sorduğumda;
Öğretmenim Aliye başladı, annem bitiremedi dedi. Yanıtı öyle hoşuma gitti ki kızamadım...

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu:
-Gençler alkol var mı?,
Cevabımız:
-Yok valla, hepsini içtik.

Benzin istasyonunda arabamın deposunu doldurdum. Kredi kartımla ödemeyapmak için arabamın yanından ayrılmıştım ki bir kadının arabama bindiğini gördüm.Ben şaşkın bir şekilde arabama doğru koştururken kadın hızla istasyondan ayrıldı.
Ne olduğunu anlayamadan tekrar geri döndü.Özür dileyerek Arabaları karıştırmışım dedi.
Arabalarımız benziyor muydu diye merak edenler için sadece şunu söylemek istiyorum:
Arabalardan biri beyaz, diğeri siyahtı.

Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp,
Bunlar tazemi?diye sormuştu.
Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi:
-Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.
-Geliyoruz anacım, sen öyle kal!

Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti.Sıralamayı aynen yazıyorum:
-Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı."

Bugün radyoda duyduğum kan anonsu üzerine kan vermek için hasteneye gittim.Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduğu formu doldurmaya başladım.Soruların biri ;
-Son iki yıl içinde cinsel ilişkiye girdiniz mi?şeklindeydi.Kan alacak hemşireyi beğendiğim ve karşısında karizmayı
çizdirmek istemediğim için

Evet cevabını işaretledim.Fakat testi hemşireye verirken gözüm o soruya takıldı. Soruyu yanlış okumuşum. Meğer
- Son iki yıl içinde eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?diye soruyormuş.
Sonuç:
Bilumum HIV testlerinin yapılmasını beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi o güzelim hemşireye de rezil oldum.Neyime benim elin hemşiresini etkilemek. Ver kanını git işte!

Polis anonslarına bir ek de benden.Yer Amasya, Ramazan ayı. Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle:
Iftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz.Gelen cevap evlere şenlik:
-Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın.

Trafiğin sıkışık olduğu saatlerde Dolmabahçe´den Beşiktaş´a doğru yürüyordum.Biraz ileride trafikten dolayı yavaş ilerleyen bir polis arabası vardı.Tam o sırada, polis arabasının yanına motorlu bir polis yaklaştı ve bombayı patlattı.
-Alırım anahtarını Hasaaan!'..

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
süperlermiş.hiç gülcek havam yoktu.ama güldüm:D .teşekkürler...

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
harbıden cok guzeldı ya superdı cok guldum pılle oynatıyoruz bırde kan anonsuna albasına bıttım superdı ya;)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
geçekte çok güzel özellikle rütbe sıralaması :):):)paylaşım için teşekkürler

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
ben balıkçının hazır cevaplığını çok tuttum :)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
:D :D süper hepsi gerçekten hemşire ve polisliler ap ayrı:D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çok güzelmiş, güldüm saynizde bol bol :)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
arkadaşlar bende başımdan geçen komik bir enstantaneyi paylaşmak istedim arkadaşlara ufak bi gezinti yaparken yolda duran bir ağaç dalı yüzünden ben dengemi kaybettim ama düşmedim arkadaşın sorusu şuydu kanki noldu önüne çalımı atladı:)