Kolumu kırdım. Okuyun, benim hatamı siz yapmayın.

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
levent abiye selam olsun:)

Scudo

E.r.k.a.y

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
@Levent Topcu

Üstad çok çok geçmiş olsun...

Mümkünse, bisiklet önüne ufak bir sepet almak daha iyi olabilir. Ama kask da takılmalı tabi :)

serhant

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Çok büyük geçmiş olsun, gerçekten dediğiniz gibi kask olmadan markete bile gitmek çok tehlikeli..Zira herkes sizin kadar şanslı olamayabiliyor.

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun hepimiz yapıyoruz onu bazen. Geçen de ben eski bagajı elimde taşıyım derken bagaj janta giriyordu. Selede yük varsa 15 i geçmiyorum ne olur ne olmaz.

metalikfb

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
furkan A.
Bisiklet
Claud Butler
Benim de bileğim çatladı bir nazar var üzerimizde. Bende park halindeki aracın kapısının açılması ile kendimi yerde buldum. Konu hort farkındayım

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Cok gecmis olsun arkadasim. Bunu paylastigin iyi oldu tesekkurler. Bu olaydan sonra ben eger poset tasiyacaksam ya gidonla sele arasindaki uzun boruya baglarim yada ufak sirt cantasina koyar sirtima alirim. Gecen gun koca kadroyu posete koyup gidona taktim demek buyuk risk almisimda haberim yokmus :)

Two_Wheels

Graveller
Tepki
92
İsim
Muhammed İkbal Ayvalık
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Kask kesinlikle önemli!! 2 dakika için kask takılmak istenmiyorsa kesinlikle düşük hızda sakince bisiklet sürülmeli. En azından olası bir durumda hasar daha az olabilir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçmiş olsun diyecektim, tarihi görünce geçmiştir heralde dedim.
Bim poşeti sanırım :)
images (5).jpg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
2007 tarih,konu hortladı ise köprücüğü nasıl kırdım anlatayım,2'inci kattan scott scale 30 sağ omzumda merdivenlerden inerken basamaklar arap sabunu ile yıkanmış idi,ayakta spd pedal ayakkabı bi güzel kaydı,öyle bir uçuşki,süperman halt etmiş ,17 basamak aşağı,köprücük orda gitti, karbon çatlamadı kemik kırıldı...

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Çok geçmiş olsun daha kötüsüde olabilirdi.
Yanlış anlamayın ama gidona poşet vb. asılmaz çünkü kendinize ne kadar güvenirseniz güvenin manevra ve hakimiyet açısından sıkıntı yaşarsınız.Sırt çantası veya heybe içerisinde taşımak her zaman daha güvenli olur.
Bazen orta seviye bisikletlerde bile görüyorum gidona pazarı yüklenmiş adeta..Sonra zor bela kullanmaya çalışıyorlar kaza geçirmeleri içten bile değil..

Şahan

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Scott
her türlü 2 tekerleklinin şakası olmuyor arkadaşlar,dikkatli ve tedbirli davranmak gerekiyor..hiçbir zaman alışverişe sırtçantasız çıkmıyorum bu yüzden,gidona asla ama asla birşey asmayın ve zincir bakımınızı sürekli yapın,şakaya gelmez...