Kocaeli

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
slm gençler ve kendini genç hissedenler nerdesiniz...yoksa bisiklete düşman mı kesildiniz sizide aramıza bekleriz...

Scudo

austa1959

Üye
Tepki
30
@onaran

Genç Değiliz Ama Bisikleti Seviyoruz Ve Hemen Hergün Biniyorum. İşe Gidiş Gelişlerde Küçük Şehir İçi Turlarda Bazende Bahçecik Sırtlarında.Düz Yol İyi De Yokuşta Biraz Performans Düşük Yaş Ve Kilodan Olsa Gerek.
Körfez Derince İzmit Ekseninde Sedona Bir Bisiklete Binen Kısa Boylu Hafif Tombul Ve De 47 Yaşlarında Biri Görürsen Bilki O Benim.
Abdullah Usta

austa1959

Üye
Tepki
30
@Önder

Önder Bey Teşekkür Ederim Duyguların İçin. Sende Biliyorsunki Bu Bir Hastalık Bi Bulaştımı Çıkmak Bilmiyor.İki Tekerlekli Sevda Hiç Bitmez

@onaran

Onaran Biz Bir Kaç Arkadaş Arasıra Buluşuyoruz.Kısa Turlar Yapıyoruz.İstiyorum Ki Kocaelideki Bisiklet Severler İstanbul İzmir Gibi Organize Olsun.Zaman Zaman Toplanalım.Birlikte Bir Şeyler Yapalım.Ben Kocaelideki Duyduğum Tüm Etkinliklere(Bisiklet İle İlgili)Katılıyorum.Mesela Mavi Bisiklet Projesinde İzmit Yürüyüş Yolunda Bisiklet Bindik.Daha Yeni 12 Kasımda Kodosk(Kocaeli Doğa Sporları Bkulübü)Un Düzenlediği Geziye Katıldım.Sana Linkini Vereyim.Sitede Etkinlik 12 Kasım Shimal Bisiklet Gezisi Diye Fotolar Yer Alıyor. Mavi Tayt Ve Mavi Forma Giyen Benim.
(link) Görüşme Dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

austa1959

Üye
Tepki
30
@Ömer VATANSEVER

Ömer Nerdesin Be Yaa. Kocaeli Adına Beni Konuşturuyorsun.Bak Arkadaşlar Kocaeliden Arkadaş Arıyorlar..

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
ömer abi bu taş bana mı gelıyo ben murat kartepe,yaptıgımız abı benım sınavlar var o yusden ıllıgelenemıyom bu aralar yarın bosum mısal ıstedıgını yaparıs apdullah usta ne ısle msgulsun nerde calısıyon ırtıbata gecerıs tanısırız ok

:eek: :eek:

austa1959

Üye
Tepki
30
Murat En Kisa Zamanda TaniŞiriz Umarim.

Murat Bu Pazar Berk Le Gezdİk.rota C.evİ KÖprÜsÜnden BaŞladi.merkez YÜrÜyÜŞ Yolu.oradan Yahyakaptan.kÖsekÖy Arslanbey Yolu Yuvacik.eskİyol Yuvacik KÖprÜsÜnden Fuar.patlayan Tekerİn Tamİrİ.seka ÖnÜ Son Buldu.toplam 65 Km.pazar GÜnÜ İŞİm Var DedİĞİnden Senİ Aramadim.

Sizde Çene Dağına Çıkmışsınız Haberini Aldım.Umarım Eğlenceli Geçmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
apdullah usta bız pazar gunu bırsey yapmadık omer abı yuruyuse gıtcegı ıcın ewdeydım ben dınlenerek gecırdım gunumu ama bu hafta full ant yapıyom pazar yarıs var cunku ant yarısı.. ıst belgradda

austa1959

Üye
Tepki
30
@onaran

murat dersler bittimi.nerelerdesin msn yi de açmıyon.kayboldun valla.

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
hey bike tutkunları nerelerdesiniz...parmakları göreyim...hade binin gari...:eek: :eek:

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
İzmit ve yakın çevresinde yaşayan, boş vakitlerde benle tura çıkacak bisiklet sürücüsü yeni arkadaşlar arıyorum.

Selamlar..

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
@baymineral

izmitliyim - orada oturuyoruz fakat ankarada okuyorum ve bisikletim de burada... belki yazın bisikleti izmite getirmeye üşenmezsem beraber takılmaktan zevk duyarım ;) ;)

edit: bu arada az önce üyü sayfanızda belirtilen şu adresteki "http://www.fotokritik.com/baymineral" sitenizi ziyaret edip çektiğiniz fotograflara bi göz attım; güzel olmuşlar, izmitimi pek bi güzel karelemişsiniz... tebrikler, bu işte çok daha ileri gidebilmenizi dilerim...

ers_84_D

Üye
Tepki
5
@baymineral

merhaba Berk ben de izmit liyim ama malesef ankarada okuyorum. bu yaz belki beraber pedal çevirebiliriz. bir ortak yönümüz de fotokritik li olmamız. beraber gezer beraber çekeriz fırsat olursa. fotoğraflarına baktım. baya çok çalışmışsın... umarım tanışma imkanımız olur. fotokritik teki kullanıcı adım da aynı. görüşmek dileğiyle.

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
Ben de izmitteyim.. haftasonları çıkıyorum, haberleşelim ayarlayalım.
msn'im erbill80@hotmail.com Görüşmek üzere.

@baymineral ben gelirim. Ben de tek başıma takılmaktan baydım. Haftasonu hava iyi olursa çıkıcam, msn kullanıyosan beni ekle haberleşelim.

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

KÜBİK

Üye
Tepki
16
Merhaba onaran, nasılsın :) izmit civarında, kocaeli üniversitesi öğrencileri için bi klup var. ben de binebildiğim kadar biniyorum. Ayağınız pedalda, rüzgar arkanızda olsun! Selam arkadaşlar, ben izmitte kalıyorum, binebildiğim kadar biniyorum, inşallah birlikte gezeriz, izmit bisiklete binelecek en güzel şehir diyebilirim:)

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr ve onaran

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
biliyorum o kulübün bende üyesiyim erhancım....onaran=murat=kron xc4000 erhancım baymineral arkadaşımızzın üyelik için evrakları bende bir gün görüşelimde teslim edeyim sana...hereke'deki kampüs te okumaktadır güzel sanatlar bölümü fotografçıdır kendisi...yani resimleri berk = baymineral arkadaşım çekcek desene. izmitliler başaladı çıkmaya çok şükür bende benden başka birisi yok zannediyordum.