Kmc 10S zincir

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Merhabalar, satışta olan zincirler 2011 model Specialized Stumpjumper Expert Evo R 29" bisiklet ilk alındığında, bisiklet hiç kullanılmadan bisikletten alınmıştır, bu yüzden hiç kullanılmadı, orijinal yağı üzerinde farklı bir yağ sürülmedi. Tüm sram ve shimano 10 lu ve 9 lu sistemler için uygundur, 106 bakla sayısı vardır, ağırlığını bilmiyorum en kısa zamanda tartıp konuya ekleyeceğim, zincir için istediğim fiyat 75 tl.-dir.

Syg.,
(link)
(link)

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Volkan bey zincir bir tane mi iki tane mi net belli değil (satışta olan zincirler ) .Ayrıca tek zincir ise bir zincirin hem 9 lu hemde 10 lu sisteme uyumlu olması imkansız bilgilerinize...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@ferhat köse

Satışta olan tek bir zincir, o zaman ben yanlış biliyorum benim bisiklette 10 luk sistemde geldiği için 10 lu sistem shimano ve sram lar için uyumlu olduğuna eminim ama...uyarınız için teşekkürler...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@VOLKAN ÇELİK

9 lu ve 10 lu sistem zincirlerinin uzunlukları aynıdır fakat enleri farklıdır.10 lu sistem zincirleri yaklaşık 1 milimetre daha dardır.Zaten öyle olmasa aynı ölçüdeki filiper kısmına 9 yerine 10 tane ruble dişlisi sığmazdı.Kısaca çok uzatmayayım zinciriniz 10 lu sistem zinciridir.Saygılar.Hayırlı satışlar.