Km Sayacı Tavsiye

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar, Km sayacı almayı düşünüyorum, bütçem 125 tl civarında, nasıl bir ürün alabilirim, ne almalıyım?

Scudo
N

Necip Reis

Misafir
O kadar para harcamaya ne hacet!Ben 50 tl ye aldım(30 liraya alan da var).

Kesinlikle tavsiye ederim her türlü halt var Sıfır ölçüyor.(kablolu)zaten kablosuzlarda frekans sorunu var.

Senin bütçene göre kablosuz frekansta sorun olur diye söyledim yanlış anlaşılmasın.

D

Domestik

Misafir
Az bir şey daha verip Sigma BC 16.12 STS almanızı tavsiye ederim. (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar bu km sayacına bu kadar para vermek bana anlamsız geliyor. Zaten çoğu zaman bisiklet kullanırken telefondan mp3 dinliyorum. Telefona Cycledroid uygulamasını yükledim.

Sürüşe başlamadan önce uygulamayı ve gps i açıyorum. Sürüş bittiğinde hız, ortalama hız, kaç km yol gitmişim, en düşük-yüksek ve ortalama rakım bilgileri, kaç gram kalori ve yağ yakmışım tüm bu bilgileri hatta daha fazlasını veriyor uygulama. Üstelik bedava.

Bence km sayacına verilecek bu parayla bisiklete daha farklı ekipmanlar alabilirsiniz.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Günaydın herkese,
Konuyu hortlatıyorum ama kullanmakta olduğum Giant Continium Sync cihazı ant+, bluetooth, kadans sensörlü ve nabız bantlarını destekliyor. Ama ortalama kadansı vermiyor maalesef, böyle olunca nabız bandı kullanırsam aynı olacağını düşünüyorum. Ayrıca kullandığım telefon ile eşleştiremiyorum, maalesef Giant adroid ile anlaşmasını sona erdirmiş diye söylediler. İphone'a çabuk bağlandığını belirtmek isterim. Wiggle'da indirime girmiş olan bu cihazı (link) almak gereksiz bir harcama mı olur?

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 Yani önceliğim kararımı netleştirmek :) . Ayrıcadaha uygun olan (link) var.

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.585
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Live segment önemli değilse garmin almana gerek yok. Ama live segmen olsun diyorsan Garmin 530 olabilir.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mad Buddha Live segment önemli değil. Cihazda maksimum,minimum, ortalama kadans ve nabız değerlerini görebileceğim şekilde olması ayrıca android bir cihaz ile de bağlanabilmem yeterli olur benim için. Power metre için bütçe ayıramıyorum maalesef şuanda. :) Elimde ki saat iyi ama cihaz bağlantısı ve istediğim değerler konusunda anlaşamadık.

• Beğen
Tepkiler: Mur@t_Ok

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.585
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mad Buddha Live segment önemli değil. Cihazda maksimum,minimum, ortalama kadans ve nabız değerlerini görebileceğim şekilde olması ayrıca android bir cihaz ile de bağlanabilmem yeterli olur benim için. Power metre için bütçe ayıramıyorum maalesef şuanda. :) Elimde ki saat iyi ama cihaz bağlantısı ve istediğim değerler konusunda anlaşamadık.
igssport işini görür o zaman. Benim kullanan arkadaşlar var hepsi memnun.

• Beğen
Tepkiler: Joseph K

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mad Buddha Anladım. Peki üstteki linkini attığım ürün için ne diyorsunuz? İgssport'tan daha ucuz gibi şuanda.

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.585
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mad Buddha Anladım. Peki üstteki linkini attığım ürün için ne diyorsunuz? İgssport'tan daha ucuz gibi şuanda.
Özelliklere bakılırsa bu paraya müthiş. Harita ve hatta live segment dahi var. Kullanmış birinden bilgi almak daha faydalı olur..

• Beğen
Tepkiler: sccetin

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hami Bulut ben de bu urunu inceliyorum. Ant+ ozelligi yok diye anliyorum. Buna dikkat edebilirsiniz.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fırat İler Siz söyleyince fark ettim. Yalnız benim telefonum Sony serisi olmasına rağmen ant+ yok. Bluetooth iş görmez mi? Yani nabız sensörü, km ve kadans sensörünü bağlayamaz mıyım?

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hami Bulut tefon sadece surus bilgilerinizi aktarmak icin kullanilir. Sensor bilgilerini cihaz kaydeder. Sensorlerinizin bluetooth ozelligi yoksa cihaza baglanamayacak ve bilgiler kaydedilmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fırat İler Anladım. Güncel cihazım bunun gibi. KM ve Kadansı bu şekilde ölçüyor. Sensörlerin konumu. Bluetooth özelliği varsa bu saydıklarımı bağlayabiliyorsam işimi görecektir o zaman.

14725492_1113135275468929_1445571982786532035_n.jpg

Adsız.jpg

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hami Bulut ben de bu urunu inceliyorum. Ant+ ozelligi yok diye anliyorum. Buna dikkat edebilirsiniz.
Pairs with Bluetooth Smart or ANT+ enabled heart rate monitors, cadence/speed sensors and power meters

Ant+ özelliği yada bluetooth olan her cihaza bağlaynabiliyormuş.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut