KM Saatim Çalışmıyor! YARDIMM!!

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Ceyhun Özkan tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Özkan

Ceyhun Özkan Güç Senin

Adı:
    Ceyhun Özkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    km saatimi seyir halindeyken çalışıyor fakat bir yerde durup tekrar hareket ettiğimde çalışmadığını görüyorum çıkarıp taktıktan sonra çalışmaya devam ediyor peki neden böle oluyor sizce ?
    cihazı taktığım yerdeki iletkenler hafif oksitlenmiş bu yüzden olabilir mi?

2. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    jant telindeki mıknatıs gevşemiştir jant telinde süs gibi oynuyordur sen pedallayınca o mıknatıs jantın en üstüne çıkıyor ve maşadaki mıknatısla iletişim kuruyor ama durunca tekrar eski yerine düşüyor onu maşadaki mıknatısın hizzasına getirip sabitle.Ben böyle anladım :) biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin? veya video çekebilirmisin ?

Ceyhun Özkan

Ceyhun Özkan Güç Senin

Adı:
    Ceyhun Özkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yok yok mıknatısta hiç bir sorun yok gayet sabit o ama dediğim gibi km saatin takıldığı yerdeki iletkenler oksitlenmiş biraz bunun için bir öneriniz var mı?
    teşekkür ederim :)

4. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Oksit temizleyici sprey ile silebilirsiniz. Ayrıca geçen senelerde o oksitlenen metalleri lehim yaparak kaplayan da olmuştu forumda.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-7_22-26-54.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...