1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

km saati

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Imlampre tarafından 27 Eylül 2015 tarihinde paylaşıldı.

1. Imlampre

Imlampre Daimi Üye

Adı:
    hakan
    Bisiklet:
    Cannondale
    Sponsorlu slm arkadaşlar. km saati almayı düşünüyorum.kablolu kablosuz marka vs ne tavsiye edersiniz .cvp bekliyorum tşkler

2. Ulaş Çavuşoğlu Onursal Üye

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Mosso
    Bütçe belirtirseniz yardımcı oluruz :)

Imlampre

Imlampre Daimi Üye

Adı:
    hakan
    Bisiklet:
    Cannondale
    100 tl geçmicek şekilde

4. Ulaş Çavuşoğlu Onursal Üye

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Mosso
    Sigma 12.12 yi alabilirsin 120 tl liste fiyatı azcık pazarlık =100 tl = mutlu son

5. hamidgf

hamidgf Üye

Adı:
    Hamid Fidan
    Bisiklet:
    Dahon
    Merhabalar bende uzun süredir araştırma yapıyorum sigma güzel bir ürün ancan 12.12 için 100 lira fazla 16.12 modeli n11 üzerinde 119 lira bütcenizi aşıyor ama çok geliştiririm derseniz 16.12 için kadans opsiyonel ve arka aydınlatma var. Tabi bunlara ihtiyacınız yoksa değmez okadar paraya assize ürünü var başlangıç için ideal kablosuzlarıda ucuzdur kullanırım orta seviyedeyim derseniz sigma çok ideal. yanlış hatırlamıyorsam 89 liraya görmüştüm 12.12 yi ancam e11 yeni üyeliğe 11 lira veriyor 119 dan düşüp 16.12 yide 100 lira civarına alabilirsiniz iyi forumlar.

6. Ulaş Çavuşoğlu Onursal Üye

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Mosso
    En karlısı gidin bi bisikletçiye xlc 25 functions diye 220 tl liste fiyatı var 150 ye aldım ben zorla kendini ve bunu al nabız hariç aklına gelcek her özelliği var kadans tırmannış yikselti vs vs zorla kendini ve bunu al :harika:

Imlampre

Imlampre Daimi Üye

Adı:
    hakan
    Bisiklet:
    Cannondale
    tşk arkadaşlar yorumlarınız için