km saati önerisi(kablosuz)

Tepki
0
arkadaşlar km saati almayı düşünüyorum.hızımı ve katettiğim yolu göstersin bana yeter..:)bütçem fazla değil.ama kablosuz olması benim için daha iyi ..en fazla 35 tl verebilirim...önerisi olan varmı ?..

Scudo
Tepki
2
Ben kablosuz assize 8000 kullanıyorum..Kesinlikle tavsiye ederim...8 mode var...Doğru ölçüyor..Hiçbir sorun yok..Ben 40 liraya almıştım ancak internette 36-37 liraya gördüm..Bir araştırın.........

• Beğen
Tepkiler: Mert Taşkıran
Tepki
0
@Kurtuluş taner kışla

şimdi baktım , bi tane sitede 36 lira ...sanırım bunu alıcam , teşekkürler ...

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Beklemek gibi bi sansınız var ise ben dealextremeden aldım bi arkadasımla beraber 2 hafta içinde elime ulastı kargo ücretsiz oldugundan biraz gecikiyor.

(link)

Ürün bu kablosuz saat odometre hız - max hız - ortalama hız- saat tutma gibi aklıma glemeyen 14 fonksiyonu var 1.5 aydır sorunsuz kulnıyorum. Pilleri içinde olarak geliyor tavsiye ederim.

Buda kendi bisikletimden bi görüntü.
(link)

emin palaz

Daimi Üye
Tepki
97
sigma 506 var... ama kabloludur... sima kaliteli bir markadır duyduysan hiç.

Tepki
0
arkadaşlar kablosuz olanların çalışma prensibi hakkında bilgisi olan var mı? wirelessli olan km saatleri nasıl çalışıyor ? sensörlümü oluyor?

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
(link)

Üstte aletin linki bulunmakta fiyatıda yazıor. 8.80 dolar kargo ücretsiz yani 15 tl civarı bi ürün.

Özellikleri gayet yetior sende benim gibi cok üstün bişe aramıosun . Gayet makul fiyata saglam kablosuz güzel calısan bir ürün tavsiye ederim.

Tepki
0
@Uğur Recep AKGÜL

bu sitenin türkçesi yokmu ? atmden havale yapsam olurmu acaba ?...

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Mosso
Selam.
Hiç sorun cekmek istemiyorsan bu ürün mükemmel..
Ben kullanıyorum. Biraz pahallı ama parasının tam karşılığı..
Boşa masraf yapma. Biriktir al. Fiyatta yardımcı oluyorlar zaten..

(link)

Saygılar.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Site türk sitesi degil ama güvenilir. Türkcesi yok malsef ben gecenden kmden sonra bir pompa ve 2 set arka ön ısık aldım.

Atmden bilmiorum oluormu. Her site gibi yani internetten alısveriş yapıldıgı gibi paypalde desteklior.

• Beğen
Tepkiler: Mert Taşkıran

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
sadece paypal ve kredi kartı destekliyorlar ama paypal işi çok kolay 10 dakikada kaydolmak mümkün. alette 8 dolar, bende bugün sipariş verdim, tahminim aletin sürekli sapıtacağı yönünde ama belli olmaz...

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Sanırım ürün hala elinize ulasmadı. Ben yeni bisiklet aldım aletten 1 adet daha siapirs vericem yakın zamanda. Cok fazla beklentim yok. ama yinede güzel calısıtıgını düişünüyorum.

Tepki
25
Ben de dealextreme sitesindeki üründen almayı düşünüyorum ama siteyi ilk defa duydum.Kredi kartı kullanıcam güvenilir midir acaba?Bide kargonun 2 haftadan önce gelme ihtimali yok mu?

Düzeltme:Biraz araştırdım bir haftadan altı aya kadar çıkabiliyomuş kargo süresi.O yüzden Türkiye'den bi siteden veya elden almayı düşünüyorum.Fiyat biraz artıcak ama en azından güvenilir olur.Teşekkürler.

Tepki
1
Benim tavsiyem o fiyata sigma 509 almanız olacaktır başlangıç olarak özellikleri gayet iyidir.Çin malı olanlarla karşılaştırdığınızda okuma kolaylığı ve ölçüm sağlığı bakımından çok daha iyidir.Ben her 2sindende kullandım ama sigma kesinlikle çok daha iyi.Kablosuz olmasına gelirsek bence çok gerekli değil sonuçta fren ve vitesleriniz kablosuz değil :D buda fren kablonuza dolanarak aşağı kadar inecektir ve kötü bir görüntü oluşturmayacaktır.

Not:kablosuz km saatlerinin sensör kısmında kullanılan 12v'luk piller biraz tuzludur bilginize.