Km/Saat almak istiyorum ama ...

Engin .

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Türk sitelerine baktım bayağı pahalı geldi bütçeme göre .
Dealextremeden almak istiyorum ama onun icinde kredi kartım yok ,
Yakınlarda dealextremeden sipariş verecek olan var mı acaba , eğer varsa havale ya da eft yaparım , o da bana gönderir .
Yardım ederseniz çok sevinirim .

• Beğen
Tepkiler: Trek_25
Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sigma 509 uygun fiyatlı fakat en kötü yanı Ortalama Hız bilgisi yok. Bende 509 alıcaktım fakat Ortalama Hız bilgisi olmadığı için vazgeçip Sigma MC8 aldım gayette memnunum. 509 16€, MC8 ise 22 € fiyata satılıyor.

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Engin .

Engin .

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Öneriler için teşekkürler ama şu durumumda benim için 16 euro bile pahalı yani :)

Bahsettiğim Dealextreme de olan alet 9$ hem de kablosuz , forumda kullanan ve memnun kalan arkadaş var , bana gayet uygun , durum bu yani :)

Deniz Ali

Üye
Tepki
22
Dealextreme bu sitede alışveriş yapmak karlı ve iyi olabiliyor ama km ölçer alınacak bir site değil bence ordan alışveriş yapan arkımda böle düşünüyor ama sen bilirsin genede dostum..

• Beğen

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
teker capı olayı var bı de arkadarslar bu teker capı bısıkletcılerde satılan km saatlerınde olmuyor bunlar doğru ölcer mı

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Engin .

(link)

sayfadaki mesajımda aldığım km sayacının videosu mevcut, sorunsuz çalışıyor (1 tanesi 6000km kullanıldı). almak isterseniz yardımcı olurum. far ihtiyacınız varsa konunun ilk mesajınada göz atınız.

• Beğen

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Engin Bey

E-bay den almayi deneyebilirsiniz.Cok komik fiyatlara saatler hatta sadece saat degil bircok bisiklet malzemesi satiliyor.1 Euroya gayet guzel ve kablosuz bir saat aldim.3 aydir kullaniyorum hicbir problem cikarmadi.

• Beğen

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@sinan hüner

Sigma kullanıyorum ve sigmalarda ayar yapması basit. "sigma whell size chart" diye arama yaparsanız bir PDF dosyası çıkar ve orada girilmesi gereken değerler mevcut. Diğer markalar içinde illa ki vardır böyle bir durum.

Engin .

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Cevaplar ve yardımlarınız için çok teşekkürler :)

@özcan parlakoğlu
Ben siteyi tekrar gözden geçireyim ve isteklerimi sıralayayım , sizle en son iletişime geçerim ,çok sağolun yardımınız için , ama pm atamıyorum , mesaj sayım yetmiyormuş :)

Engin .

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Msn vb. bir adresinizi bırakabilirseniz haberleşelim.

Tepki
0
assize 1000. aldım kablosuz ve sorunsuz çalışıyor gerçi o kadar çok özelliği varki çözemedım daha cihazı ..hem fiyatı uygun hem kullanışlı öneririm...

Tepki
69
ben hayli araştırdım kablosuz alınır mı diye. ancak çoğu kişi elektromanyetik dalgalardan etkilendiğini söylediği için vazgeçtim. shimano'ya ait pro markasının 20 liralık kablolu bir saatini aldım. çok memnunum. kablo dediğiniz ağırlık yapmayan çok da göze batmayan birşey bence. kablosuza bence gerek yok.

Tepki
25
@özcan parlakoğlu

Bende sizin aldığınız km saatinden almak istiyorum ama dealextreme in kargo sistemine pek güvenemedim.Kaç günde elinize ulaştı ürün?Bide adres konusunda sıkıntım var uluslararası gönderi olduğu için adresi nasıl yazacağımı kestiremedim.Yardımcı olur musunuz?

Tepki
25
Siparişi verdim.Adresi büyük harfle Türkçe karakter kullanmadan Türkçe yazdım.Şimdi beklemek kaldı.Yardımınız için teşekkürler.