Kloden'den Schleck kardesler yorumu

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Eren Tublek tarafından paylaşıldı.

1. Eren Tublek

Eren Tublek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ayla abdan ve Cem Unden bunu beğendi.
  2. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    :)) Az bile demiş.Bakışmaktan pedallayamıyorlar yıllardır

Cem Unden bunu beğendi.
  3. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Andy ile Frank değil Edi ile Büdü . Yıllardır turları başkalarına hediye etmekten başka bir şey yapmadılar . Bu senede hiç şansları yok çünkü toplam 6.1 km + 38km + 52km zamana karşı var .3 tane zamana karşı ve hepsi de bireysel . En iyi beceremedikleri iş.

Sanırım Cadel Evans yine alacak . Contador'un takımı çok zayıf ! Bu sene sürpriz olsun diye bekliyorum , değişik isimler meydana çıksın . Geçen sene Thomas Voeckler ve Hushovd bizi çok heyecanlandırmıştı . Levi Leipheimer'da jübile öncesi son kez kafaya oynayacaktır . Quickstep'e geçti hatırladığım kadarıyla

Meşhur Tour de France yorumcusu Phil Liggett da bizim gibi düşünüyor
    http://www.velonation.com/News/ID/1...-years-Tour-does-not-favour-Andy-Schleck.aspx

Eren Tublek

Eren Tublek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Aynı sekilde devam ederlerse kazanamayacakları görüşüne bende katılıyorum.Ancak Andy üzerine oynarlarsa sansları büyük.Bryunnel bunların hepsini dikkate alacaktır.

Ozkan Aydin ve Cem Unden bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-1-31_11-13-15.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...