Klinometre

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında lindemann tarafından paylaşıldı.

1. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Selam millet,

globetrotter.de de ( http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php?part=main&mod_nr=fl_35001&k_id=0300&hot=0#2cart ) Süper bir Klinometre buldum, fiyati da sadece 10 Euro. Toplu siparis yapsak mi ne dersiniz? Veya giden birisi, orda olan birisi bize kargoyla gönderebilir mi acaba ? Ürün benim cok ilgimi cekti. Ne yazik ki en erken 2010 `da Almanya`ya gidecegim.

Simdi siteyi inceledim de, maalesef Türkiye`ye gönderi yok:(. Almanya`ya gidecek olan veya bize oradan gönderebilecek bir hayisever var mi ?

İlginizi Çekebilir

DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...