Klasİk sali perŞembe turu hafta proĞrami

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
EVET ARKADAŞLAR 06 11 2012 SALI GÜNÜ RUMELİ KAVAĞI İSTİKAMETİNDEN GARİPCEYE İNİCEZ SELE ÜSTÜNDEN İNMEDEN GERİYE DÖNEREK RUMELİ FENERİNE KACIYORUZ.BOL RAMPALI VEDE PRFORMANS TURU YAPALIM ARTIK HEP YE YE YE NEREYE KADAR KARDEŞİMMM.FENERDEDE DURMAYIP GERİYE SARIYERE MOLA SARIYERDE OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM YORULMA YADA İSTEĞE GÖRE SADECE FENERDE YEMEK MOLASI VERİCEZ.TERİMİZİ SOĞUTMADAN SARIYERE KADAR BENCE PERFORMANS.HAYDE MİLLET.BULUŞMA YERİMİZ YİNE HACIOSMAN BAYIRININ DENİZLE BULUŞTUĞU YER .TEL NO 0544 459 76 60 SAAT 20 30 CIKIŞ SAATİMİZ .
fece takip;haceliyılmaz

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
oo kudert abi naber.yahu bir perşembe yada pazar buşalım abi koparmayalım bağları...perşembe turlarımız süper ötesi geciyor.özellikle perşembe akşamı beklerim.yeme içme muhabbet.yer belgrat....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

haceli dostum ,geceleri pek çıkmıyorum ama bir pazar olur şimdi bütün kış boyunca ayda bir tur ağır olacak geriye üç pazar kalıyor ondada sen buradan ayar çek,
bir pazar belgrad olur , ama havanın yağışlı olması işi bozar tabi kuru soğukta aynen belgrad ,korsan hasan ile çok güzel bi yere gitmiş idik sen yoktun, belgradda o yer gerçekten güzel.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe

sen gel abi ben:Skull-175 hasanıda getiririm meraklanma:in:.ama yaşa camura garanti veremem abi.sezon boyunca camur bekleyen camur canavarları var içimizde:boese157:.bende dahil;).camura ve yaşa dayanamayız.aziz abi vedat abi ferudun abilerde sağolsunlar bize eşlik ediyolar.senin yer uzak bize yoksa seni evindenalırdık sanırsam;)kacırmacaaaa;)