Aranıyor Klasik eski bisiklet

Konu, 'Aranıyor...' kısmında sercankaptan tarafından paylaşıldı.

1. sercankaptan

sercankaptan Aktif Üye

Adı:
    Sercan B.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Klasik eski bisiklet arıyorum baya eski olabilir hatta durumu bakımsız olabilir zaten ben yapmak istiyorum eğer satmak isteyen olursa mesaj atabilir

2. w.serkan çetin

w.serkan çetin Yeni Üye

Bisiklet:
    Atala
    Seviye:
    merhaba hala arıyorsanız elimde birkaçtane var tam olarak ne aradığınızla ilgili mesaj atarsanız yardımcı olurum

3. borsert

borsert Yeni Üye

Seviye:
    globus marka kadro, sachs 2x5 vites sistemi, aynakol ruble vites kolları tam takım, rigida jantlar. sadece 2 dış lastik boya ve bakım gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...