Klasik bisiklete alhango fren takımı olur mu?

Tepki
1
İsim
kaan
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar iyi geceler öncelikle benim klasik bir 84 model fransiz bir yarış bisikletim var bunun u frenlerinden gıcık alıyorum ve sürekli ayar kacırıyorlar buna yeni sistem bir caliperli fren takmak istiyorum ancak millet olmaz diyor ve bende bunu buldum fixed yazıyor acaba uyarmı bu frenler bisikletime lütfen yardımmm (link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben alhonga kullaniyorum , performansini begenmiyorum yeterince rijid degil cok fazla esniyor . kadronun fotograflarini atarsan yorum yapabiliriz

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Fren pivot yerlerinin pozisyonu önemli. @Yetkin de KTM Formula restorasyonu için v fren seti almıştı, uyduramadığı için orjinal weismann frenlerini kullanıyor. Uymama ihtimalini de düşün...

Tepki
1
İsim
kaan
Bisiklet
Diğer
haklısın denemek lazım o zaman ne bilim bu frenler daha sağlam ve sağlıklı oluyor neyse artık zaten ilerde bunu satıp ustune para yapıp güzel bir claris setli felan birsey alacam artık o zamana kadar kendimizi bir yola alıstıralım bir adepte olalım en azından

SOZUAK

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Barış SÖZÜAK
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link) linkte daha ucuz. Telefon aç kolların uzunluğunu öğren. Sendeki kadro tam yol değil gibi fren kolları çok uzun kalıyor. Bu linktekiler seninkilere benziyor ama ayrı fotoğraflarda boyutlandırma aldatabilir. Uzun fren kolları rijit olmuyor o nedenle yine çok verim alamayabilirsin ama o pabuçları kullanma zaten verim alamazsın. Çok eski tip

Tepki
1
İsim
kaan
Bisiklet
Diğer
neyse artık bakacam bizim burdaki doğa bisiklete götürüp sormak lazım artık jantım akort ayarı için gidecem zaten sorarım teşekkürler tekrardan