Klasik alman malı hercules yol bisikletini nasıl bilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet arkadaşlar bu model ve marka için özellikle kullanmış birileri varsa yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

Scudo

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@oguzhan kadıoglu
Ben Hercules kullaniyorum, ama sizin bahsettiginiz model ne?:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla çelik kadrolu zannımca 1970-1980 arası bir model 55 kadrolu 12-13 kg diyor sahibi ama sadece resimlerine vakıf oldum canlı canlı bir gidip bakacağım sayın abim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ihtiyar

Bu arada sayın abim bu sizin resimler görüyorum yol bisikleti hepsimi hercules.resimler küçük seçemiyorum ama sol başdan(yani bana göre sol başdan 2.bisiklete çok benziyor.)

cku

Aktif Üye
Tepki
154
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
berlinde onlarca görmüştüm, bildikleri birşey vardır diye düşünüyorum. görsel olarak zaten çok güzel..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gittim baktım almaya değmeyecek bir makine bir kere nereye ve kime nasıl boyatmışlar kadroyu pes yani!!!!3 yaşında çocuk boyamış sanki donanımlar bazıları yeni bazıları eski.bide bir dünya para aman kalsın...........

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@oguzhan kadıoglu

Alman, Hollanda, Amerikan malı bir çok klasik bisiklet istisnalar dışında tercih sebebi olmamalıdır zaten. Sıralama İtalya, İngiltere, Fransa şeklinde tercih sebebi olmalıdır.
Boya konusuna gelince herkes aklı sıra bir şeyleri yenilediğini, güzel bir şeyler yaptığını sanıyor ama bilmiyor ki onu katlediyor.

Pervers

Üye
Tepki
0
İsim
fdsafsa
Bisiklet
Diğer
şu anda hercules kullanıyorum akışı çok güzel bıraktığında bana göre normal bisikletten daha uzun gidebiliyor,Alman bisikletleri o kadar kötü değil

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Konu 2013 ve bence hortlamaya gerek olmayan bir konu. (link) arkadasimiz zaten gerekeni yazmis ve cokda dogru yazmis.
Her eski bisiklet klasik degildir ve alman mali hercules falan pek tutulmayan genelikle alt seviye donanimlara sahip ortayollu bisikletlerdir ve bence hic bir zaman klasik olmayacaktir sadece eski model bisiklet olarak kalacaktir.