Kışlıklarıyla Salcano City Sport (2012)

liteon

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
Herkese merhaba! Bisikleti 2012 yılı Ağustos ayında satın aldım. O zamandan beri forumu takip etmeye çalışıyorum. Ancak fotoğrafları eklemek bugüneymiş. Bisikleti yaklaşık 2000 km herhangi bir sorun yaşamadan kullandım, kullanıyorum. Amortisörlü maşa yerine sabit maşa takıldı, bir de arka fren pabuçları değiştirildi. Bisiklet biraz kirli kusura bakmayın. Herkese selam ve sevgiler.

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Salcano'nun en sevdiğim, beğendiğim modeli; bu 2012 model Cıty Sport'lar. Rahat ve sağlam bisikletler. Ödenen paranın karşılığını veriyorlar. Ben de kullanıyorum ve çok memnunum.
(link)
Asfaltta yol bisikletiymiş gibi ( tabii ki kıyaslanmaz ama mtb ile kıyaslarsanız, bu hissi veriyor) akıcı girmesi, bozuk yolda-kaldırımda mtb gibi tepki vermesi ayrıca hoşuma gidiyor, üstelik ekonomik.Kışlıklarınız, bar-endleriniz e fotoğraf makinesi aparatınız ayrıca güzel.
Güle güle kullanın.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu salcanonun düz boru eski kasaları hiç yoktan şimdi çıkardıkları ucubelerden daha iyiydi. Salcan tasarımda gittikçe geriye gidiyor sanırım.

Tepki
29
Ben de 24 vs modelini alalı çok olmadı. Maşayı herhalde düz maşalı City Sport modelindeki ile değiştirdiniz. Üzerindeki aksesuarları nereden aldığınızı yazabilir misiniz? Özellikle heybe ve öndeki kadro çantası.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Birde arka attırıcı kir bağlamış nerdeyse üzerine beni yıka yazılacak kıvama gelmiş.

liteon

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
"Ben de 24 vs modelini alalı çok olmadı. Maşayı herhalde düz maşalı City Sport modelindeki ile değiştirdiniz. Üzerindeki aksesuarları nereden aldığınızı yazabilir misiniz? Özellikle heybe ve öndeki kadro çantası."

İnternetten rahatlıkla bulabilirsiniz.

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
bende de koyu grisi var, çamurluklar yakışmış.. Güzel günlerde pedallamaya devam edersiniz inşallah.

• Beğen
Tepkiler: liteon

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
bende alalı 1 ayoldu 27vs , hiz göstergesi sigma galiba , kablolu-kablosuz-modeli ? birde tavsiye edermisin

• Beğen

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
bisiklet öyle hoş gözüküyorki bin istediğin yere kadar git modunda ;) güle güle kullan

• Beğen

liteon

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
@ahmet fatih elbir

Sigma 1609 kablolu modeli. Üründen memnunum, birçok işe yarar fonksiyonu var.

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
bisikletinizin üzerindeki kamerayı nasıl taktınız?