Kışlık yeni kaskım :)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Selam
Malumunuz geçtiğimiz kış ayları istanbul'da dondurucu soğuklar yaşamıştık, halbuki bir önceki kış aylarında gece gündüz bisikletimizden inmemiştik.

Benim göz nezlem olduğundan , son derece zorluk çekiyordum binerken, gözlerim sürekli ıslaktı ve gözluklerime yapışan ilginç bir madde salgılıyordu gözlerim. Bunun için kaynakçıların kullandığı türden bir malzeme almıştım, ama utandım takamadım bir türlü :)

Biliyorsunuzki bu sene Çin malı motorsikletler sardı, akabinde de çeşit çeşit motorsiklet kaskları.

İşte yeni kaskım, inşallah bu sene kış ayları, geçtiğimiz sene olduğu gibi dondurucu geçmezde, bende cici kaskımı deneme şansını yakalamış olurum

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: yavuz
Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Turhan abi agar degilmi peki o kask hayırlı olsun bu arada cok begendim :)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@ErkaL

Bu gün kullandığım kaskım 280 gr.
Yeni kaskımı şimdi tarttım, önündeki camıyla 800 gr.
Şimdi burada benim için önemli olan !
Kışın bisiklete binerken gözlerime çarpan havadan dolayı gözlerimin sürekli akıntı haline gelmemesi. Geniş güneş gözlükleri bu anlamda pek işe yaramıyor.
Çünkü herşeyden önce zaten ben numaralı gözlük kullanıyorum.

Haaa baktım, gerçekten çok ağır gelip rahatsız edecek gibi,
o zaman ileriye yatırım olmuş olur. Çünkü gözüm ATV lerde takılı kaldı :)
Motorsiklet sevdam hiç olmadı, ama ATV ler için içim kıpır kıpır :)

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
:)))))))))))))))))))))))))

Hayırlı olsun turhan kardeş :))))

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Turhan abi,
yeni kaskınız hayırlı olsun.
güle güle kullanın...

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
yolda giderken yayaların bakışları altında kalabilirsiniz.Onun dışında gayet güzel

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Turhan abi gayet şık duruyor zaten ondan onemlisi fonksiyonel olmasi.. isinizi gorsun yeter:)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
ilgilerinize teşekkür ederim, hele havalar soğusun, deneme fırsatını yakalıyayımda, sonuçları sizlere buradan bildiririm.
Bir gün birde bakmışsınızki, ben BSD nin Taksim buluşma noktasına ATV ile gelmişim, yolda yorulanları çekermişim. :D :D Hayali bile güzel :p

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

vmungan

Üye
Tepki
8
Agırlıgından rahatsız olmuyorsanız koruma amaclı olarak ta bisiklet kaskınızdan cok daha koruyucu oldugunu zannediyorum Gule gule kullanın

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Abi sanki biraz akvaryumdaki balıkları andırmışın :D , ama yinede rengi ile ve düşüncendeki işlevi ile süper bi karizman olur diyebilirim :) Ayrıca kışın sıcak tutacağına da eminim, dilerim pedal basarken terletmez.. Ona çare olarak da birkaç hava deliği açarız :D :D :D tepede

Hayırlı olsun, :) :) kullan..