Kişiye özel (custom) Bushcraft kamp bıçağı yaptırıyorum

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
  • Muhteşem
Tepkiler: Özcan
Scudo

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sağı ile solu ad yönünden pek uyum sağlamamış ama yinede iyi de "kaldato" ne demek sayın @mariokaldato ??
Evet sag ve sol arasinda belirgin bir zıtlık ve ironi var , farkindayım :D Kaldato ne demek meselesine gelince : Bilmiyorum ,açıkçası uydurma bir isim zaten oyle bir soyadda yok :D

Son düzenleme:
  • Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.

Vintage.

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Mubeac
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato bıçağın formu çok hoşuma gitti, yalnız bir hata gördüm. O da balçak, balçağı tutması için çakılan pimlerin gizlenmesi gerekirdi, çok bariz belli oluyorlar. Ha işlevselliğe bir etkisi yok ama görsel olarak çirkin duruyor. Genel anlamda gğzel, ağır hizmet bıçağı olmuş. Vur,kır, parçala 😉

yavuz ergat

Aktif Üye
Tepki
213
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bursa da Altuğ BALAMUR adında bir bıçak ustası var. Kendisinin youtubede ki birçok videosunu izledim. Maşaallah çok genç ve yetenekli. Böylesi genç yaşlarda, işinde mahir ustaların olması şahsım adına bana mutluluk veriyor.Her ne kadar bu tarz bir bıçağım olmasada,uzaktan uzağa ancak seyrediyor olsamda (:) böylesi değerlerimizin varlığı beni ilerisi için motive etmeye yetiyor.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bursa da Altuğ BALAMUR adında bir bıçak ustası var. Kendisinin youtubede ki birçok videosunu izledim. Maşaallah çok genç ve yetenekli. Böylesi genç yaşlarda, işinde mahir ustaların olması şahsım adına bana mutluluk veriyor.Her ne kadar bu tarz bir bıçağım olmasada,uzaktan uzağa ancak seyrediyor olsamda :)) böylesi değerlerimizin varlığı beni ilerisi için motive etmeye yetiyor.
Altug ustayi biliyorum. Gercekten genc yasina ragmen isinde baya ilerledi.