kısa birvideo da benden forum canlansın demi ama :D

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
(link)

forum canlansın biraz diye ksıa bir video paylaşalım dedik ve bu video çıktı ortaya yorumlarınızı bekliyoruz bol pedallı günler :D:D bu şimdilik devamı gelicek

Scudo

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
güzel video beğendim fakat hareketler daha çok trial gibi :)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@boxtubing

fena sayılmaz ama bildiğim kadarıyla bu ekip bunlardan daha iyisini yapabiliyor tuna artık sat şu bmx bisikletide sanada trial üzerine bişiler dizelim :D

• Beğen
Tepkiler: trial_tuna

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
sağolasın galip abi inş Allah kısmet ederse bi triale uygun bir şeyler yapmayı planlıyorum eğer bmxi satarsam o parayla yok satamazsam dursun bi köşede bahara bi tane dizeceğim :D

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@trial_tuna

valla bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla 700 tl diyormuşsun kayseride o fiyata imkansız bmx den anlayan yok :D

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
@cheyenne

yok zaten kayseride satmayacam abi istedim fiyata burdan isteyen olursa veririm sanmam ki olmaz yoksa il dısından bakalım hayırlısı

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
istersen bisikleti bir satmayı dene bakalım kim ne diyecek o kalitedeki bir bmx bisikleti beğenenler olacaktır kesinlikle

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
@Emrehan TÜZÜN

bisiklet kron xc1000 16'' :D müziğide bisikletin asıl sahibi koymus taha ben bmx kullanıyorum

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
helal koçum yaşın küçük görünsede gsl bir videoydu YAaa fark ediyorumda küçükler bu işi beceriyor yaa gerçi yaşım 19 bende küçük sayılırım ama bende 3 4 yaş küçükler on numara fırlama yaa süper yapıyorlar abi nerden çıkıyor bu adranalin enerji:D:D

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Kayseri tayfasından bir video daha...
Çok başarılı buluyorum Kayserilileri.
Aynen devam tebrikler.

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
yakup gardaşım kadro yokki ne alacam :D yoksa dizek dayi dizek :D aşak kendimizi :D

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
bmx e kmse 700 vermez hacı (kayseride) ama yınede dene bı galıb abının dedıgı gıbı bu arada triale bıan önce baslamanı ıstıoz cunku 3-4 kısılık bı grubumuz kaldı gercekten yapabılıyor dedıgımız neyse başarılar diyim :)