Kış programı hafta içi antreman genel topiği

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
@Kudret Kurtcebe

Kılavuzu karga olanın burnu çamurdan çıkmazmış :D:D:D Ben dedim size 24 ekim pazar gebze kartepe yapalım vazgeçtiniz ben yalnız ve yaşlı kurt pazar günü gebze kartepe turumu yaptım havada çok güzeldi. Bu arada Hasip ağa nasıl pirincin taşını pardon kafasındaki kumları ayıkladımı bence Hamama gidin beraber toplu indirimde yaparlar size :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
zafer ünlü hoca bi resim atda görelim bakalım endamını merak ettim kartepenin neresine çıktın sen ...
resim atmadığın müddetçe yalan söyledin ortaya çıkar kimsin nesin resmini koyda görelim bakalım zafer hoca...
hadi hadi nazlanma koy resmini bakalım ...merak ettim bu zafer ünlü kimmiş...

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
kudret baba tebrikler bugünki pis havaya ve yağmura rağmen seni ve hasip beyi kutlarım ....

bu hafta sonu izmir deyim .. kış tam girmeden gidelim birlikte güzel abim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tolga Gürgün

hocam bi adet virüs girdi buraya çıkmıyor :D :D onla uğraşacağız galba ...
artı bu sene tolga bi garip havalar geçen sene 14 kasımda zirvede idim
hasip bey ve onur ile yağmur yoktu valla açıkçası bu yağmur tehlikeli bugün o yağmura rağmen gebzeden suadiye yüksek tempo basıldı .....
riske girdik senin anlayacağın ama artık bu kadar risk bana fazla sonra kalbim durur...

:D :D :D

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

kendine güvenmeyen bazı mahlukatlar olabiliyor ...şu sanal alemde olmasa bu tür virüsler yaşayamazlar :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
@Kudret Kurtcebe

Bende Hasip ağa gibi görüntü vermekten hoşlanmıyorum.Kartepede otele kadar çıktım.Hasip ağa gibi başkasına ait olan resmide koymuyorum.Bende senin gibi yaşlı bir kurdum kudu baba

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Kudret Kurtcebe

Herşeyden önce Sn. Kudu lütfen bundan sonra hava raporu vermeyin isterseniz....:)

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
@Kudret Kurtcebe

Artık seni yollarda Yol bisikleti ile de görmek isteriz.:in: Galiba düşünmeye başladın..Artık F-1 e pedallarız

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
Bu Havazartlarinda genede 4500 Kalorie yaktik 105km vede toplam 1430 m bayir Tekerlerimisin altina aldik. Antraman amaci ok

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Dün gece az uyuyabildiğimden sabah uyku sersemi yerlerin yaş olmasını fark edememedim...
nasıl olsa hava raporunu Sn.Kudu günlük güneşlik yağışsız olarak rapor etmişti...
tam yazlık kıyafetlerle yola çıktık..
Volkan arkadaşımız ile Gebzede buluşarak hoş beşten sonra hemen yola koyulduk...
böyle bir yağmura benzer bir yağmura iki yıl önce yol bisikletimle turlarken yakalandım ki fren pabuçlarını anında bitirmişti...
eğer bisikletlerimiz v fren donanımlı olsaydı çok fazla ilerleyemezdik...
aynen Sn.Kudu ya katılıyorum bazen tek göz bazen gözler kapalı çevirdik hala gözlerim yanıyor...
durmaksızın çok iyi bir tempo ile suadiye girişi öncesi biraz temizlik yapıp devam ettik tırmanıştan hemen önce lastik patlattım...
tırmanışa geçtik...
Volkan çok formda idi yada bende düşüş vardı evet ayağım kırıkken aldığım kilolar tırmanışlarda başıma dert olmaya başladı Volkanın bize göre yüksek olan performansı karşısında geri kaldık tırmanışın 8.km sinde tekrar lastik patlattım ve sağnağa yakalandık sıcaklık hızla düşüyordu lastiği yapıp devam ettim ama iyice keyfim kaçtı kumlu yağmur fren pedlerini eritmişti bir kaç km daha çıkıp volkana çıktıysan bekleme dön diye mesaj attım tırmanışın 10.km sinde Volkanla buluşup inişe geçtik oda otele kadar gitmemiş inişte tekrar lastik patlattım lastiği yaparken Volkan bir kaç km lik eksiğini tamamladı...
ortak aldığımız kararla trenle dönmeye karar verdik..
sonuç olarak 100km nin üzerinde bir antremanımız oldu....
diğer katılımcılara çok çok teşekkürler...
Volkan Akboga 'yı katılımından yardımlarından ve uyumunda ve tabii performansından dolayı tebrik eder teşekkürlerimi sunarım....

Sn. Kudu hala gözlerim yanıyooo...
bundan sonra yerler yaş yatışş,,, yerler kuru kalkışşşş:):):):)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Kudret Kurtcebe

Sn. Kudu lütfen sizden rica ederim bu tarz tahriklere kapılıp cevap vermeyiniz...
Biz yaptığımız kazandığımız tüm pirimleri bisikletimizin üzerinde kazandık...
Klavyede bunu yapmak bize yakışmak bırakın kim kendine yakıştırıyorsa yakıştırsın...
Bizi görmeyi hakedenler zaten herzaman görebiliyorlar.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

okkiri tokkiri...

http://img18.imageshack.us/img18/4044/grnt0550z.jpg

bu ne yahu bu kim.... :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@metin aktürk

kar maskesi ile çok çeşitli maskelerde var tabi...

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
<script src='http://img837.imageshack.us/shareable/?i=grnt0550z.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
<script src='http://img268.imageshack.us/shareable/?i=grnt0551.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

Tepki
5
sayın bisiklet severler kışın bsiklet ve giyim konusunda bilgilerinize ihtiyacım var.Ben isparta da ikamet etmekteyim.Söylemek istediğim kış Antalya kışı değil 10 ve eksi 10 dercede ki bisiklet sürüşünü kastediyorom