Kırşehir

Scudo

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
kamandaki ceviz festivaline bu sene bisikletle gitmeyi düşünüyorum sizde gelirseniz tanışmış oluruz

Hasan Oğuz

Daimi Üye
Tepki
112
Bisiklet
b'Twin
Merhaba değerli arkadaşlar. Konu doğru yerde mi emin değilim. Ben BEKA BİKE adlı kullanıcıdan bir kadro alacaktım fakat kendisine dünden bu yana ulaşamadım. Web sitesi de kapanmış kendisine ulaşabileceğim bir telefon numarası varmıdır ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@Hasan Oğuz

ilk defa duyuyorum. Web sitesinin kapanması hiç hayra alamet bir olay değil.
Bahsettiğiniz yer hakkında bilgi verirseniz belki daha açıklayıcı olabilir ya da bilenler çıkabilir..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet duyunca bende baktım internete ama sitesi kapanmış yerleri yurtlarıda belli değil 2 kere düşün bence.....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
dostum kendılerı eskişehirde yaşayan eski sporculardır şu an aktif sporu bıraktılar bır tanesıde askerde dıye bılıyorum .Sitelerine bakmadım ama ellerinde çok ürün kalmadı forum üzerınden muhakkak ulaşacaklardır sana iki kere düşünecek birşey yok sağlam cocuklar.Şimdi telefon ıle aradım cok yakında sitelerı acılacakmış trek kadro ıle karbon sedona kadro ellerınde hala. şimdilik bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur.

Hakan Samet Sönmez

Aktif Üye
Tepki
34
Merhaba aranıza yeni katıldım. Öğretmenim köye giderken bisiklet lazım oldu yaklaşık 5-7km için bisiklet alayım dedim sonra almışken biraz güzel olsun istedim. 1 haftadır yeni yeni neyin ne olduğunu kendi çapımda öğrenmek durumunda kaldım. krosa karar verdim.

Şimdi şu sorularıma cevap arıyorum:
1- Sanırım shimano kaliteli ama onlarca çeşidi var hangisi daha iyi? deuro mu?
2- Kron xc4000 modelinin 600'e olanı da var 1500TL olanı da. Donanım bu kadar artırıyor mu fiyatı?
3- alüminyum kadro ile çelik kadro arasında ağırlık farkı çok mu?
4- 300TL'lik ile 600TL'lik bisiklet farkı 300TL fark vermeye değer mi?
5- Son olarak tavsiyeniz nedir? Özellikle hafif olsun istiyorum.

şimdiden teşekkürler.

Hakan Samet Sönmez

Aktif Üye
Tepki
34
bu arada sadece köye gitmek için alınmış sanılmasın, köyde de sağa sola dağa taşa vurmayı düşünüyorum.

Berk KIRNALI

Aktif Üye
Tepki
53
En iyisi xtr dır.
2-Donanım fiyatları model yükseldikçe inanılmaz şekilde artar. yani 15 tl yede var 2bin 3bin tl yede var.
3-Evet alüminyum kadro ile çelik kadronun inanılmaz ağırlık farkı var.
4-Kesinlikle değer.
5- (link) belki düşünebilirsin. Sıfır fiyatı 800-900 TL arası değişiyor.

Tepki
27
donanım bir bisikleti güçlü pahalı kılar ben deore set kullanıyorum gayette memnunum o kadar zorlamama rağmen tık yok eğer almışken bi kere alayım diyorsanız bütçenizi genişletin verdiğinz paranın karşılığını iyi bir bisikletten zamanla faydasını çok iyi bir şekilde görüyorsunuz

Berk KIRNALI

Aktif Üye
Tepki
53
Benim bisikletimde tourney tx set olmasına rağmen ben günlük 70km antrenman yapıyorum günlük bakımını temizlemesini herşeyini yapıyorum daha tık demedi bisiklet 4 aydır :) Bakım çok önemli bir etken bence ne olursa olsun.

Hakan Samet Sönmez

Aktif Üye
Tepki
34
Teşekkürler arkadaşlar.
Berk bey sizin bisikleti alternatiflere ekledim. 1 hafta daha araştırıp bir bisiklet almayı düşünüyorum artık.

Şu bisikletler nasıl arkadaşlar: (fiyat 500TL) (link)

Ve şu sivasta 680TL
(link)

Berk KIRNALI

Aktif Üye
Tepki
53
Eğer bütcenize uygunsa salcano donanımı güzel bir bisiklet.Ama onun yerine 1200 tl yi gözden çıkarttıysanız 1500 tl ye full slx set li bisikletler var onları düşünebilirsiniz.Ama başlangıç seviyesi içinde biraz ileri bir düzey bisiklet olabilir orası ise farklı bir konu :)