Kırmızı ışıkta beklerken bisikletlinin bana çarpması

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba arkadaşlar/abiler , bugün birkaç alınacak eşyayı aldıktan sonra eve geliyordum. Son lambada bekliyorum . Olay yerini fotoğrafını da ekleyim.
185980

Bisikletle eşya taşıyorum gidonlar dolu. Lambaya yaklaşıyorum normal bir şekilde o gördüğünüz ağacın az gerisinde durdum solumda iki tane araç bekliyor. 10 -20 sn geçti bisiklette arka sele olmayınca kıçımın sol tarafında bir darbe hissettim baktım Suriyelinin biri yerde sürünüyor bisikletiyle . Lambayı gösterdim artık. Birşeyler dedi anlamadım yeşil yandı yoluma devam ettim. Artık lambada dururken de arkama bakacağım.
Bana çok hafif çarpıp yere düşen Suriyeli arkadaş iyiki tam arkadan çarpmadı. Seleyi borusuyla kaptığım gibi üstüne giderdim . İnsanlık yaramaz bu tip bisikletlilere .

Scudo

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@vetohan
Bana çarpan arkadaş daha ne olsun.

• Beğen
Tepkiler: aslanefe

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Önce geçmiş olsun. Sonra konuyu anlamak için sormak isterim:
Kırmızıda bekliyorsunuz. Bekleme esnasında arka tarafınızdan darbe aldınız, baktınız bir bisikletli vurmuş.
Sağ veya soldan kontrolü kaybedip mi geldi? Yoksa arkadan hızla gelirken duramayıp mı size vurdu? Ne oldu? Ayrıca olay nasıl sonuçlandı?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Özcan.
Hızlı gelip önüne bakmadığı için vurdu. Arapça birşeyler dedi anlamadım lambanın kırmızı olduğunu işaret ettim. Zaten ayaklanmıştı yoluma devam ettim

• Beğen
Tepkiler: Özcan

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@MAERKEK
Allah başka kaza bela vermesin @MAERKEK , ucuz kurtarmışsın.

• Beğen

DurgunDeniz

Daimi Üye
Tepki
419
Suriyeli mültecilerin bu türkçe öğrenmeme ısrarını anlayamıyorum.Irkçılık hep bu iletişimsizlik ten kaynaklanıyor.Adamlarla oturup konuşamıyorsun ki,nasıl sorun çözesin?

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Medeniyetten mahrum bu arap kırmalarının sokaklara salıverilmesinin cefasını yine bizler çekiyoruz!

@DurgunDeniz

Onlar Türkçe öğrenmeden geldikleri yere defolup gidebilirler. Türklerin tarihinde istisnai durumlar dışında "mültecilik" yoktur. Atalarımız da bu bayraksız araplar gibi mülteci olsalardı bu vatan olmazdı. Onlar Türkçe öğrenmemekte ısrarcı davranıp o b.ktan dillerini kullanmaya ısrar edip arap milliyetçiliği yapıyorlarsa bende kendi ırkımın, Türklüğün milliyetçiliğini yaparım.

Onlar topraklarımıza Türkiye Cumhuriyeti Devletini'nin demografik yapısını bozmak için getirildiler. Ülkelerinde savaş varmış..Bayram ziyaretine 500.000 Suriyeli ülkelerine benim paramla gidip 1 ay boyunca kalabiliyor. Kimse sormuyor mu savaş olan yere yarım milyon bayraksız arap nasıl gidiyor?