kırmızı ejder geotech expert

Scudo

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
bu kadro bu sene yılın kadrosu olma adayı galiba, çok tuttu, çokta yakışıklı üstelik, hayırlı olsun kazasız sürüşler. evin içerisinde muhafaza edin, hertarafta hırsızlık var çünkü.

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
görsel olarak ve kalitesi bir de açısı cannadolle kadrolardan esinlendiği için bu kadrolar çok pahalı kadrolarla işlevi aynı olduğu için tutuldu;race rahat çok uzun zaman konforluluğunu koruyacağı belli;bir hatamız varki milyarlar para verip bu kadroları gözden kaçırmamız bizim için zarar olmuştur bu kadroları xt xtr gibi donanıma laik olan bu kadroları gerçekten değerlendirmemiz lazım geotech race,sedona,kron,giant gibi kadrolar dan bahssetmiştim geotech kadronun bir özelliği varki açısı çok pahalı kadroların ölçüleriyle bire bir olaması

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
HAYIRLI OLSUN Kadro Secimi Güzel Sınıfının Değişik bir örnegi olan expertimin resmi buda ;

http://i492.photobucket.com/albums/rr287/m9e10r11/DSC03091.jpg

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
mrb bisikletiniz hayırlı olsun yalnız bişy merak ettim neden arka vitesin kablosunu yerine geçirmediniz yani ortasını kesip yerine oturtmadınız tekrar hayırlı olsun bende Geotech Team kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@Throne

hidrolik olabilir yada hidrolik görünümlü :):D